Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

AKO fotí Samsung Galaxy A50? Vyskúšali sme ho v Taliansku

AKO fotí Samsung Galaxy A50? Vyskúšali sme ho v Taliansku
Roman Calík
AKO fotí Samsung Galaxy A50? Vyskúšali sme ho v Taliansku

Samsung v Miláne ukázal portfóliu smartfónov série Galaxy A, ktoré chcú zaujať dobrým pomerom cena/výkon. Z noviniek budú patriť pravdepodobne modely Galaxy A40 a Galaxy A50 k najpredávanejším. A preto sme si vyskúšali práve model A50, ktorý sa pýši trojicou objektívov.

To všetko pri cene 349 €, ktorá nie je vzhľadom na výbavu privysoká. Pripomeňme, že tento model má 6,4-palcový Infinity-U sAMOLED displej s rozlíšením 1080 x 2340 a až 4 000 mAh batériou. Beží v ňom procesor Exynos 9610, má 4 GB RAM a 128 GB (rozšíriteľnú do 512 GB). A čo je pozitívne, telo a spracovanie vyzerá na svoju triedu až luxusne. Navyše čítačka odtlačkov prstov je zabudovaná v displeji.

Pozrite si

Samsung predstavil päť cenovo dostupných smartfónov série Galaxy A

Práve na výsledky zadného fotoaparátu sme boli zvedaví. Nájdete tu totiž tri objektívy 25, 8 a 5 Mpx. Nechýba tak ultraširokouhlý objektív a objektív pre zhoršené svetelné podmienky. Na pár hodín sme mali možnosť fotografovať v Taliansku, konkrétne na ostrovčeku Isolla Bella nachádzajúceho sa v jazere Maggiore. Počasie nám síce neprialo, ale pozrite si fotografie a urobte si názor sami. Nás milo prekvapili.

TIP: Fotografie v plnej kvalite si zobrazíte otvorením ktorejkoľvek z nich na novej karte vo vašom prehliadači.