Reklama

AKO fotí Samsung Galaxy A50? Vyskúšali sme ho v Taliansku

Roman Calík

Samsung v Miláne ukázal portfóliu smartfónov série Galaxy A, ktoré chcú zaujať dobrým pomerom cena/výkon. Z noviniek budú patriť pravdepodobne modely Galaxy A40 a Galaxy A50 k najpredávanejším. A preto sme si vyskúšali práve model A50, ktorý sa pýši trojicou objektívov.

To všetko pri cene 349 €, ktorá nie je vzhľadom na výbavu privysoká. Pripomeňme, že tento model má 6,4-palcový Infinity-U sAMOLED displej s rozlíšením 1080 x 2340 a až 4 000 mAh batériou. Beží v ňom procesor Exynos 9610, má 4 GB RAM a 128 GB (rozšíriteľnú do 512 GB). A čo je pozitívne, telo a spracovanie vyzerá na svoju triedu až luxusne. Navyše čítačka odtlačkov prstov je zabudovaná v displeji.

Pozrite si

Samsung predstavil päť cenovo dostupných smartfónov série Galaxy A

Práve na výsledky zadného fotoaparátu sme boli zvedaví. Nájdete tu totiž tri objektívy 25, 8 a 5 Mpx. Nechýba tak ultraširokouhlý objektív a objektív pre zhoršené svetelné podmienky. Na pár hodín sme mali možnosť fotografovať v Taliansku, konkrétne na ostrovčeku Isolla Bella nachádzajúceho sa v jazere Maggiore. Počasie nám síce neprialo, ale pozrite si fotografie a urobte si názor sami. Nás milo prekvapili.

TIP: Fotografie v plnej kvalite si zobrazíte otvorením ktorejkoľvek z nich na novej karte vo vašom prehliadači.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.