Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

AKG má tri nové slúchadlá pre bezdrôtové počúvanie

AKG má tri nové slúchadlá pre bezdrôtové počúvanie
Zdroj | AKG
Michal Spiegel
AKG má tri nové slúchadlá pre bezdrôtové počúvanie
Zdroj | AKG
Zdroj | AKG

Firma AKG, ktorá patrí pod konglomerát Harman (JBL, Harman Kardon), predstavila tri nové modely bezdrôtových slúchadiel. Okrem štuplových sa môžeme tešiť aj na dvojicu mostových slúchadiel.

Pozrite si

AKG N700NC sú štýlovou konkurenciou Noise Canceling legiend

Všetky tri slúchadlá fungujú na bezdrôtovom princípe, o ktorý sa stará technológia Bluetooth. Každý z troch modelov má inú výdrž batérie, no nabíjajú sa približne rovnako dlho, približne 2 až 2,5 hodiny.

AKG Y100

https://www.youtube.com/watch?v=tWND4N2IDKI

Štuplové slúchadlá disponujú technológiou Ambient Aware, ktoré prepúšťajú okolité hluky. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia 8 hodín. Cena tohto štuplového modelu je 99 dolárov.

Zdroj | AKG
Pozrite si

AKG N40 – top model, ktorý nie je pre každého

AKG Y500

Podobne, ako Y100, aj tieto slúchadlá majú implementovanú technológiou Ambient Aware. Výhodou slúchadiel je možnosť automatického zastavenia hudby v prípade, že si slúchadlá zložíte z uší. Vo vnútri nájdete batériu, ktorá sľubuje slušnú 33-hodinovú výdrž na jedno nabitie.

Poteší tiež funkcia multipoint connectivity, ktorá umožní pripojiť dve Bluetooth zariadenia k slúchadlám a tak púšťať hudbu z dvoch zdrojov.

AKG si za tieto slúchadlá pýta 149 dolárov a predávať sa budú v štyroch farebných spracovaniach – ružová, zelená, modrá a čierna. V rovnakých farbách sa bude predávať aj model AKG Y100. Súčasťou balenia je aj kábel na pripojenie v prípade, že už nechcete počúvať bezdrôtovo a cestovné puzdro.

Pozrite si

Výstava CES 2018 priniesla aj prvotriedne slúchadlá AKG N5005

AKG N700NC

Najdrahšie z trojice predstavených AKG slúchadiel majú zabudované aktívne potláčanie hluku, ktoré si viete prispôsobiť podľa želania.

Napriek tomu, že ide o najprémiovejšie slúchadlá, oproti predchádzajúcemu modelu sľubujú iba 20-hodín výdrže na jedno nabitie. Za tieto pritom zaplatíte 349 dolárov. Predávať sa budú v striebornom farebnom spracovaní. Nebude chýbať pevné cestovné puzdro a tiež dvojitý konektor pre zapojenie v lietadle.

Pozrite si

AKG predstavilo štvoricu nových bezdrôtových slúchadiel

Prvé dva modely si viete kúpiť už teraz, no na AKG N700NC si budete ešte musieť počkať pár týždňov. Dostupné by však mali byť ešte tento rok.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj