Reklama

Akčná kamera 360fly sa na svet pozerá rovnako ako mucha

Marek Šimunek

Spoločnosť EyeSee360, ktorá už má za sebou skúsenosti s akčnými kamerami prichádza s novinkou v podobe akčnej kamery 360fly. Táto kamera sa podľa jej tvorcov môže pochváliť najširším záberom zo všetkých akčným kamier na trhu. Jej 1/2.3” CMOS senzor s rozlíšením 1 504 x 1 504 pixlov sa na svet pozerá cez optiku, ktorá mu umožní vidieť 360° horizontálne a 240° vertikálne. Kamera sama má 16 GB integrovanej pamäte, pričom informácia o možnosti jej rozšírenia chýba. Integrovaná batéria ju pri živote udrží po dobu 2 hodín.

360fly

Samozrejme nechýba Bluetooth, vďaka ktorému môžete kameru ovládať so smartfónu s operačným systémom Apple iOS 8 alebo Android 4.3 a novší. Aplikáciu však okrem ovládania budete potrebovať aj na prezeranie daného videa, nakoľko video je natáčané v 360° a vy sa v ňom môžete počas jeho prehrávania posúvať podľa toho ako potrebujete. Pre prenos objemnejších videí určite oceníte aj prítomnosť Wi-Fi. S novou kamerou 360fly sa môžete aj potápať. Vydrží totiž tlak 5 atm, takže sa nezľakne ani hĺbky 50 metrov.

Tak či tak je táto kamera veľmi zaujímavým počinom a otázkou teda ostáva len to, kedy sa jej dočkáme v predaji a aká bude jej cena. 360fly totiž ešte stále nie je v predaji. Zatiaľ si môžete všetky detaily o tejto novinke pozrieť na tejto internetovej stránke, na ktorej nájdete aj informáciu o tom, že začiatok predaja je naplánovaný na jar 2015.

360fly

Foto: 360fly

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.