Reklama

Aká bola cesta Messiho až do triumfu v Katare? Rozpovie sa o tom na Apple TV+

Zdroj | Apple
Michal Sobek
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Argentínčan Lionel Messi patrí medzi najlepších futbalistov histórie. Svoj triumf zakončil pred dvomi rokmi v Katare, kde konečne získal pre svoju rodnú krajinu titul majstrov sveta. Na Apple TV+ sa teraz dozviete oveľa viac.

Celú jeho cestu cez päť majstrovstiev sveta až po finálový zápas s Francúzskom mapuje v novej dokumentárnej minisérii na platforme Apple TV+ s názvom Messi’s World Cup The Rise of a Legend, ktorá debutuje práve dnes.

Obsah pokračuje pod reklamou

Celkovo by malo ísť o 4 diely, ktoré podrobne dokumentujú Messiho cestu naprieč majstrovstvami sveta. Ten doteraz získal, mimochodom, až osemkrát ocenenie Zlatá lopta, inak povedané, stal sa najlepším hráčom sveta.

Messi’s World Cup: The Rise of a Legend rozpráva príbeh Messiho dlhoročnej kariéry, ktorá sa vyznačuje neúnavným nasadením a potom. Zachytáva Messiho cestu najmä v Katare v roku 2022, keď si na svojom piatom a poslednom turnaji vybojoval konečne zaslúžené víťazstvo.

Zdroj | Apple

Messi rozpráva konečný príbeh svojej kariéry v argentínskom národnom futbalovom tíme a poskytuje intímny a jedinečný pohľad na jeho snahu o víťazstvo na majstrovstvách sveta.

To však nie je prvýkrát, čo sa Lionel Messi objavil na službe Apple TV+. Ešte v októbri na túto streamovaciu platformu dorazila dokumentárna séria Messi meets America o jeho pôsobení za veľkou mlákou v tíme Inter Miami CF.

Pozrite si

Máte radi Lionela Messiho? Tak toto musíte rozhodne vidieť!

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.