Reklama

Aj Samsung má svoj nový all-in-one, konečne poriadna konkurencia pre iMac?

Zdroj | Samsung
Michal Sobek
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Niet ikonickejšieho all-in-one počítača ako iMac od Apple. Ten ale aktuálne dostáva konkurenciu priamo od svojho najväčšieho súpera. Privítajte Samsung All-in-One Pro.

Zariadenie typu all-in-one znamená, že všetok hardvér počítača sa nachádza v tele monitora, čo prispieva aj k úspore miesta. Model od Samsungu má kovový rám a hrúbku len 6,5 mm, teda skutočne minimalistický dizajn.

Zdroj | Samsung
Obsah pokračuje pod reklamou

Displej má 27 palcov a 4K rozlíšenie, takže jemnosť je na skutočne výbornej úrovni. V hornom rámčeku je integrovaná aj webkamera. Výkon má na starosti najnovší procesor zo série Intel Core Ultra, avšak konkrétny model nepoznáme. Sekunduje mu minimálne 16 GB RAM a 256-gigabajtové úložisko.

Zabudované reproduktory podporujú technológiu Dolby Atmos aj 3D priestorový zvuk. Čo sa týka konektivity, máme tu Wi-Fi 6E a Bluetooth 5.3. Konektory sa nachádzajú na zadnej strane, k dispozícii je HDMI, niekoľko USB-A konektor, audio konektor a ethernetové pripojenie. Zaujímavosťou je, že Samsung nenasadil moderné USB-C riešenie.

Zdroj | Samsung

Operačným systémom je Windows 11 Home, pričom sú tu predinštalované aplikácie ako Buds Auto Switch, Multi Control, Quick Share a Second Screen, ktoré podporujú ekosystém Samsung zariadení.

Počítač Samsung All-in-One Pro sa bude predávať v prepočte za približne 1 350 eur. Momentálne je k dispozícii na predobjednávku v Južnej Kórei s oficiálnym dátumom vydania 22. apríla. Spoločnosť Samsung zatiaľ neoznámila vydanie modelu aj na globálny trh.

Zdroj | Samsung
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.