AirFly – spraví z AirPods tradičné slúchadlá s 3,5 mm jackom

ZDROJ | Twelve South

Pred takmer dvoma rokmi Apple predstavil svoj prvé plne bezdrôtové slúchadlá, AirPods. Vďaka AirFly z nich môžete urobiť znova tradičné drôtové.

https://youtu.be/b7AmXB5nrIY

Bezdrôtové slúchadlá nie sú žiadnou novinkou. Ich hlavnou výhodou je Bluetooth pripojenie, používateľ tak nemusí riešiť žiadne káble. Na druhej strane musí dávať pozor na výdrž batérie. Ďalšou nevýhodou je aj ich obmedzená funkcionalita z dôvodu chýbajúceho 3,5 mm jacku.

Pozrite siAirPods sú prvé kompletne bezdrôtové slúchadlá od Apple

Stane sa preto napríklad, že v lietadle si pasažier nemôže pripojiť svoje slúchadlá ku mediálnemu systému. Spoločnosť Twelve South preto teraz prichádza s riešením.

ZDROJ | Twelve South

AirFly je malá biela krabička, tenšia ako nabíjačka na samotné AirPods. Čistý dizajn kazí iba káblik zakončený 3,5 mm koncovkou. Ten je ale v tomto prípade najdôležitejší. Po pripojení ku zariadeniu s jackom sa gadget spojí so slúchadlami cez Bluetooth a začne mu posielať informácie. To samozrejme znamená, že AirFly nie je určený len pre bezdrôtové slúchadlá od Apple. Fungovať bude aj so všetkými ostatnými Bluetooth slúchadlami.

ZDROJ | Twelve South

Novinka sa ale bude musieť, ako aj slúchadlá, nabíjať. Majiteľ sa tak musí starať nielen o výdrž slúchadiel, ale aj krabičky. AirFly sa nabíja cez MicroUSB konektor, vydržať by mal po nabití približne 8 hodín.

Predobjednávky na bundle sa už začali, posielať sa začne 21. mája. Cena pre európsky trh bola stanovená na 45 €.

ZdrojTwelve South

Komentáre k článku