Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 6.10.2014

Adobe Photoshop Mix - vystrihujte fotografie ako na počítači

Marek Šimunek

V App Store nájdete množstvo aplikácií, ktoré slúžia na úpravu fotografií. Ak však za vývojom aplikácie stojí spoločnosť Adobe, je to prísľub aplikácie, ktorá určite za vyskúšanie stojí.

Adobe Photoshop Mix

STIAHNITE SI aplikáciu Adobe Photoshop Mix v App Store

Ako možno už správne predpokladáte je táto aplikácia, za ktorou stojí spoločnosť Adobe určená na mixovanie fotografií. Teda nie až tak úplne. Jej podstatou je možnosť vkladania objektov z iných fotografií do inej fotografie. V jednoduchom prostredí aplikácie si najprv vyberiete fotografiu, do ktorej budete objekty vkladať a následne si vyberiete fotografie, z ktorých budete objekty alebo ľudí vystrihovať. Spôsob vystrihovania je pomerne jednoduchý. Postačí osobu, alebo objekt obkresliť prstom, pričom musíme uznať, že aplikácia veľmi dobre detekuje hrany. Ak by sa však predsa len stalo, že osoba nebude dokonale vystrihnutá, môžete samozrejme svoj výber ešte vylepšiť, alebo upraviť.

Potom ako vyberiete časť fotografie, ktorú chcete vložiť do druhej fotografie môžete vystrihnutú časť ešte upravovať. Zmeniť môžete jej expozíciu, farby, veľkosť, alebo samozrejme aj jej umiestnenie. Potešením je, že okrem internej pamäte iPhonu môžete fotografie importovať aj z Facebooku, Dropboxu, aplikácie Adobe Lightroom, alebo samozrejme z Creative Cloud. Práve zriadenie účtu zadarmo na Creative Cloud je rovnako ako potrebné internetové pripojenie jediným obmedzením aplikácie. Keďže je však aplikácia dostupná zadarmo, nič vám nebráni v jej vyskúšaní.

Adobe Photoshop Mix

Adobe Photoshop Mix

Hodnotenie: 9/10

Veľkosť: 92,2 MB

Cena: 0,00 €

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.