Reklama

Acer Switch 12 vraj zvládne 5 v 1

Marek Šimunek

Novinka od spoločnosti Acer nesie označenie Switch 12 a nasledovníkom predchádzajúcich zariadení Switch 10 a Switch 11. Ako už prezrádza samotný názov, bude Switch 12 disponovať zatiaľ najväčšou obrazovkou zo Switch zariadení. Konkrétne poskytne uhlopriečku 12,5″ Full HD displej. Pohon bude mať na starosti piata generácia procesorov Intel Core M.

Acer Aspire Switch 12

Podobne ako všetci predchodcovia bude aj Switch 12 disponovať dizajnom, ktorý ho okrem možnosti využívania ako bežného notebooku umožní použiť aj ako tablet. Acer však v jeho prípade zašiel ešte ďalej a tak bude na novinke možné odpojiť klávesnicu a používať ju samostatne. Keď si k tomu prirátate možnosť použitia zariadenia v prezentačnom móde a v móde „stan“, hneď pochopíte prečo ho Acer nazýva 5 v 1.

Acer Aspire Switch 12

Pozrite si: 
RECENZIA Acer Aspire Switch 12: Core M a zas nová konštrukcia

Vzhľadom na použitie nových procesorov bude Acer Switch 12 aj extrémne tichý. Využíva totiž pasívne chladenie, takže vás pri práci nebude rušiť žiadny ventilátor. Okrem toho by sa nové procesory mali podpísať aj na lepšej výdrži na jedno nabitie. Acer uvádza, že Switch 12 vydrží na jedno nabitie osem hodín prehrávania videa. Novinka bude v predaji s dvojicou SSD diskov, pričom lacnejšia verzia ponúkne 60 GB a tá drahšia 128 GB. Na samotnom zariadení nájdete micro USB 3.0 a micro HDMI port.

Acer Aspire Switch 12

Bohužiaľ cena zatiaľ známa nie je, čo však známe je, že prvé kusy Acer Switch 12 by sa mali k záujemcom dostať začiatkom roka 2015.

Foto: liliputing

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.