Reklama

Able Planet Extrem: výnimočné a štýlové slúchadlá pre náročných

Drahomír Piok

Able Planet si buduje meno tým, že vyrába kvalitné slúchadlá, ktoré sú pohodlné na nosenie a produkujú vynikajúci zvuk. Momentálne najlepšie slúchadlá tejto audio spoločnosti kombinujú LINX technológiu s módnymi farbami a darovaním 10% z ceny výrobku na charitatívne organizácie, ktoré sa zaoberajú pomocou pri rakovine prsníka.

Able Planet Extrem

Technológia LINX je určite dobre známa fanúšikom audio výrobkov. Jej cieľom je zvýšiť zvuk s dôrazom na reč a vyššie tóny. Je to aktívne potláčanie šumu alebo rušivých vplyvov z okolia. Ohlasy na výsledky reprodukovaného zvuku v týchto slúchadlách sú veľmi pozitívne. Mínusom ale zostáva potreba mať v slúchadlách funkčnú malú AAA batériu. Jedná taká je aj súčasťou balenia a vydrží okolo 30 hodín stáleho počúvania. Táto funkcia sa dá zapínať alebo vypínať so signalizačnou LED diódou na pravom slúchadle podľa potrieb majiteľa. Nič sa ale nestane ak tak batéria nebude, no šum a hluk bude potláčaný iba pasívne a budete sa musieť uspokojiť s „iba“ nadpriemernou kvalitou zvuku. Na ich veľkosť sú veľmi pohodlné a vnútorné polstrovanie je z pravej kože. Uši nebolia ani po hodinách používania, čo je skvelá správa pre DJ-ov, hráčov hier alebo milovníkov hudby. Ich frekvenčný rozsah je pomerne štandardný od 20 Hz od 20 Khz a maximálna hlasitosť 115 dB vo vypnutom stave a 121 dB v aktívnom móde.

Able Planet Extrem

Tieto robustné slúchadlá sa dajú ľahko zložiť, čím šetria miesto v cestovnej taške. Niektorí určite ocenia aj možnosť odpojiť kábel priamo od slúchadiel a získať tým ešte niečo málo na kompaktnosti. Na spomínanom kábli sa nachádza aj regulovanie hlasitosti a zakončený je 3,5 mm konektorom. V balení ešte nájdeme praktickú taštičku, dvojitý konektor, ktorý sa zíde do lietadla alebo aj 6,3 mm audio prípojku. Slúchadlá sú dostupné vo viacerých farebných variáciách, v rúžovej, zelenej, bielej alebo červenej. Momentálne sú už dostupné na internetových obchodoch s cenou pohybujúcou sa od 100 €. Majte na pamäti, že ich kúpou zabijete dve muchy jednou ranou, kúpite jedny z najlepších slúchadiel na trhu a pritom pomôžete dobrej veci.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.