Reklama

A ide sa nakupovať! Samsung S20 teraz získate s 50 % zľavou!

Zdroj | Samsung
TECHBOX
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Obľúbený Samsung víkend je tu znovu. Od dnešného dňa až do nedele môžete prevetrať svoje peňaženky a výhodne nakúpiť. Ušetriť môžete nielen cez webstránku samsung.sk , ale aj v značkových predajniach Samsung v bratislavských nákupných centrách Avion a Bory Mall, v SC Europa v Banskej Bystrici a košickom Auparku. Viete čo sa najviac oplatí?

Samsung ponúka reálnu úsporu, ktorá sa ráta na desiatky až stovky eur. Pri vybraných modeloch je to až 50 % zľava, čo je naozaj slušná ponuka. Pred letom vám každé euro navyše príde určite vhod.

Zdroj | Samsung

Akcia 1+1

Kvalitná elektronika sa nekupuje každý deň, svojim majiteľom totiž zvyčajne spoľahlivo slúži dlhú dobu. Keď však príde čas na jej výmenu, je dobré nájsť takú akciu, ktorou sa dá poriadne ušetriť. Určite nič neprekoná ponuku, kde získate namiesto jedného zariadenia hneď dve!

Ako sme spomínali v úvode, počas víkendu prebieha akcia 1+1, vďaka ktorej si môžete kúpiť tablet Samsung Galaxy S5e WiFi, ku ktorému dostanete špičkový smartfón Samsung Galaxy S20 presne o polovicu lacnejšie, teda s 50% zľavou!

Ak poškuľujete po ešte lepšie vybavenom smartfóne, práve sa na vás usmialo šťastie. Samsung Galaxy S20+ totiž môžete hneď teraz získať tiež za polovicu. Čo musíte urobiť? Kúpite si tablet Galaxy Tab S6 WiFi a k nemu dostanete perfektný smartfón Samsung Galaxy S20+ s 50 % zľavou! Získate dve naozaj kvalitné inteligentné zariadenia, ktoré vám budú robiť spoločnosť tak dlho, že si len letmo spomeniete na svoj sekajúci smartfón počas karantény.

Zdroj | Samsung

Okrem akcie 1+1 ponúka Samsung počas tohto víkendu zľavy aj na iné zariadenia, napríklad smartfón Galaxy A21s alebo A10 získate s 20 % zľavou a k tomu grátis čierny fitness náramok Galaxy Fit e. V rámci akcie sú aj ďalšie modely Galaxy S a Note, na ktoré dostanete zľavu a navyše slúchadlá Galaxy Buds+. Viac informácií o akcii Samsung víkend nájdete na webovej stránke www.samsung.sk, alebo priamo v značkových predajniach Samsung, kde vám poradia odborníci.

Zdroj | Samsung

Akčný víkend začína už dnes, 19. júna 2020 a skončí v nedeľu 21. júna 2020 úderom polnoci. Kompletnú aktuálnu atraktívnu ponuku pre tento víkend nájdete na webstránke www.samsung.sk. Akcia platí do vypredania zásob a počas víkendu môže prísť k jej obmene, takže ak ste si vyhliadli svoj vysnívaný smartfón, tablet či iný Samsung produkt, mali by ste sa poponáhľať.

Článok sme pripravili v spolupráci so Samsung Electronics.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.