Reklama

8 top darčekov, ktoré kúpite aj počas lockdownu z pohodlia domova

Zdroj | TP Vision
TECHBOX
Zdroj | TP Vision
Zdroj | TP Vision

Hoci vláda a hlavný hygienik vyhlásili lockdown, stále je možné kúpiť vytúžený tech darček pre seba či svojich blízkych. Stačí mať internet a vedieť kde nakupovať. Napríklad v NAY.sk máte stále šancu kúpiť čo potrebujete. Vybrali sme preto 8 top tech darčekov, ktoré objednáte aj cez internet a hodinu si ich môžete vyzdvihnúť vo výdajnom mieste v predajni.

Zdroj | Amazon

Amazon Echo Dot 3. generácie

54,90 €

Máte doma smart zariadenia, ako napríklad žiarovky či lampy, smart televízor, reproduktory, smart zásuvky či robotický vysávač? Ovládajte ich hlasom pomocou osobného asistent Amazon Alexa vďaka malému zariadeniu Echo Dot 3. generácie. Stačí ho pripojiť na Wi-Fi a nastaviť v niekoľkých krokoch. Pozor, hlasové ovládanie domácnosti je prudko návykové.

Zdroj | Amazon

Apple iPhone 12 mini (PRODUCT)RED

849,00 €

Cez e-shop NAY.sk si viete kúpiť tento unikátny smartfón a zároveň spraviť aj dobrý skutok. (PRODUCT)RED je totiž séria zariadení od Apple kúpou ktorých prispievate na organizáciu (RED). Apple dá 100% zo zisku z daného zariadenia na financovanie programov na boj proti HIV a liečbu AIDS. Navyše budete mať smartfón ako málokto okolo vás a, samozrejme, v špičkovej výbave od Apple.

Zdroj | Apple

Bosch TAS1400 VIVY 2

44,90 €

Máte radi kávu, ale nechce sa vám ju pripravovať 5 minút na pákovom kávovare? Vyberte si kapsulový kávovar od Bosch s možnosťou výberu až 40 nápojov. Tie budú vďaka inteligentnej spárovacej jednotke vždy pripravené tak, ako ich máte radi. Kávovar VIVY 2 je navyše v akcii a dostupný v rôznych farbách.

Zdroj | Bosch

Electrolux Pure Q9

od 240,00 €

Ak chcete seba či blízkych obdarovať praktickým pomocníkom, batériový vysávač Pure Q9 od Electroluxu je tým pravým darčekom. Vďaka absencii akýchkoľvek káblov je vysávanie omnoho pohodlnejšie a rýchlejšie, navyše tento model je možné používať aj ako ručný batériový vysávač.

Zdroj | Electrolux

Fitbit Inspire 2

99,90 €

Hľadáte cenovo dostupný, ale zároveň dobre vybavený a kvalitný smart náramok? Fitbit presne taký má, zvláda sledovať srdcový tep 24/7, zóny srdcového rytmu, sledovať fázy spánku, počítať kroky a prejdenú vzdialenosť alebo množstvo spálených kalórií. Výdrž batérie je až 10 dní.

Zdroj | Fitbit

Philips 55OLED855/12

1 499,00 €

Hľadáte čosi unikátne? Televízor s OLED displejom, uhlopriečkou 55 palcov (139 cm) a 3-stranným Ambilight podsvietením od Philipsu je tým top, čo sebe či blízkym môžete tieto Vianoce dopriať pod stromček. Televízor má všetko, čo potrebujete k sledovaniu nie len televízneho, ale aj streamovaného vysielania, navyše ho môžete ovládať aj hlasom cez Amazon Alexa alebo Google Assistant.

Zdroj | TP Vision

Samsung Galaxy Watch 3

od 299,00 €

Smart hodinkami nikdy nič nepokazíte, či už darček plánujete sebe, alebo technologickému nadšencovi. Tieto najnovšie od Samsungu ponúkajú špičkový elegantný dizajn, AMOLED displej, operačný systém Tizen a obrovské množstvo funkcií. Batéria v hodinkách zvládne aj 3 dni bez nabíjania. Samozrejmosťou je odolnosť voči vode.

Zdroj | Samsung

Sonos One Gen 2

229,00 €

Smart bezdrôtový reproduktor Sonos One druhej generácie vyniká nie len možnosťou zapojenia do existujúceho Sonos multiroom systému, ale aj možnosťou prehrávanai hudby cez Bluetooth. Dokáže prehrať najpopulárnejšie streamingové služby (Spotify, Tidal, Deezer), internetové rádiá či zbierku preferovaných skladieb. Na ovládanie je možné používať aj hlas.

Zdroj | Sonos

Veľkým plusom je fakt, že akýkoľvek dostupný tovar na sklade si môžete na výdajných miestach predajní NAY vyzdvihnúť už o hodinu od objednania cez internet. Nemusíte tak čakať na kuriéra, ktorý to do Vianoc možno už ani nestihne.

38 predajní NAY vám tak budú k dispozícii ako výdajné miesta internetových objednávok a rezervácií v bežných otváracích hodinách.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.