Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

8 najlepších MagSafe držiakov do automobilov

8 najlepších MagSafe držiakov do automobilov
Zdroj | Epico
Richard Pliešovský
8 najlepších MagSafe držiakov do automobilov
Zdroj | Epico
Zdroj | Epico

Sankcie za priestupky za volantom sa zrejme čoskoro sprísnia. Vyplýva to z novely o cestnej premávke, ktorú už stihla odobriť vláda. Načo platiť zbytočné pokuty, za ktoré si môžete kúpiť radšej šikovné gadgety? Jedným z kategórie užitočných je držiak mobilu do automobilu. Práve takáto sranda vám dokáže ušetriť pekných pár eur, no najmä postarať sa bezpečnosť.

Dokonalosť spočíva v maličkostiach, ale dokonalosť nie je maličkosť, alebo inak povedané – diabol sa skrýva v detailoch. MagSafe ja šikovný vynález, ktorý dáva do rúk výrobcom silnú zbraň a záleží len na ich fantázii, ako ju využijú.

Donedávna sme MagSafe poznali len v Macbookoch, s príchodom iPhone série 12 sa však táto technológia preniesla na smartfóny. Sústava silných magnetov slúži na uchytenie rôzneho príslušenstva, pod nim je ukrytá indukčná bezdrôtová nabíjačka s NFC. V strede sa nachádza vyrovnávací magnet, ktorý zaistí, aby bola nabíjačka v optimálnom mieste pre maximálnu účinnosť nabíjania.

Zdroj | Anker

V dnešnom výbere sme sa pozreli na držiaky do automobilov s MagSafe technológiou. Zoznam sme zoradili podľa abecedy.

Canyon CNE-CCA15B01

Držiak na mobil s podporou technológie MagSafe s nabíjacím výkonom do 15 W. Poradí si s otrasmi, pomocou klipu si ho pripnete do ventilačnej mriežky.

Baseus Magnetic MagSafe CarMount

Držiak si môžete pripevniť na prístrojovú dosku ale aj na ventilačnú mriežku. Uchytenie držiaka je zabezpečené pomocou vstavaných magnetov a lepiaceho kovového pliešku, ktorý sa aplikuje priamo na telefón, puzdro alebo pod puzdro.

Epico Sensor wireless car charger

Epico ponúka držiak a Qi bezdrôtovú nabíjačka v jednom. Stačí telefón priblížiť k držiaku a vďaka infračervenému senzoru sa klipy automaticky roztvoria a váš telefón sa bezpečne uchytí. Uvoľnite ho stlačením tlačidla na bočnej strane. Súčasťou balenia je aj USB-C kábel.

Fixed MagClick, 15W FIXMCLI-BK

Držiak na smartfón s podporou bezdrôtového nabíjania do 15 W (iPhone do 7,5 W). Ponúka odolnosť voči otrasom. Inštaluje sa do ventilačnej mriežky, napája sa cez USB-C port.

Pozrite si

Belkin ukázal skvelé príslušenstvo kompatibilné s MagSafe. Konečne!

iOttie iTap Wireless 2

Univerzálny magnetický držiak iOttie iTap 2 Wireless pripevníte jednoducho do mriežky ventilácie pre pohodlné sledovanie navigácie. Držiak umožňuje bezdrôtové nabíjanie mobilného telefónu s certifikáciou Qi Wireless, čo vám prinesie plne nabité zariadenie i pri jeho neustálom používaní. Veľmi silné magnety zaistia maximálne bezpečie zariadení aj pri náročnejších jazde a vďaka LED indikátora budete mať vždy prehľad o stave nabitia.

Joyroom JR-ZS240

Magnetická nabíjačka ponúka kombináciu pohodlného magnetického upevnenia a bezdrôtového nabíjania. Pripevňuje sa k ventilačnej mriežke, jeho 360-stupňová otočná hlava umožňuje úplné otočenie mobilu, čo zaisťuje vysoký komfort používania a perfektné prispôsobenie v akomkoľvek uhle.

Spigen OneTap Magnetic Car ITS12

Držiak je vybavený pozdĺžnym rámom, ktorý umožňuje maximálne prúdenie vzduchu z ventilačnej mriežky. Otočná hlavica zaistí pohodlia pri používaní a vynikajúce uchytenie v ľubovoľnom uhle.

Pozrite si

Mophie Snap prináša kompatibilitu MagSafe pre všetky smartfóny

Tech-protect Cw19

Aj posledná magnetická nabíjačka sa pripája na ventilačnú mriežku. Je určená pre iPhony s podporou MagSafe. Poskytuje 360 ​​° rotáciu, výstupný výkon je 5, 7,5, 10 a 15 W. V cene nabíjačky je aj USB-C kábel.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.