Reklama

8 najčudnejších obalov pre iPhone

Patrik Kimijan

Prehrabali sme sa dizajnerským peklom, aby sme pre vás našli tie najbizarnejšie iPhone puzdra sveta. Uložte si niekam link na tento článok, pri vymýšlani vtipného darčeka pre uhladeného iPhone lovera akoby ste našli.

Pečivo

Obal, ktorý zmení iPhone 4 na guemnný rožok (bun), sa dá kúpiť v troch verziách, telefón si môžete napchať do obyčajného, krémového alebo pocukrovaného pekárskeho produktu. Tento hnusný obal sa predáva za 7.80 USD, len je práve vypredaný.

 

iPhone Bread Case

iPhone sugar bread case
Niektorí ľudia sú schopmí napchať svoj iPhone do takejto buchty.

Ruka

Komu sa zdá pečivo príliš neosobné, môže siahnúť po otvorenej ruke. Vyrobená je z materiálu príjemného na dotyk a štruktúra jej kože je na nerozoznanie od živej dlane. S týmto obalom neuniknete pocitu, že vás pri používaní iPhonu neustále niekto drží za ručičku a navyše budete mať zaručene dostatok pozornosti svojho okolia, stačí ak necháte telefón len tak pohodený na stole v reštaurácií alebo kaviarni. Perfektne budete vyzerať aj s telefónom zastrčeným vo vrecku nohavíc a príjemným bonusom navyše je, že ruku viete využiť aj ako držiak praktických drobností ako rúž a podobne. Táto úchylnosť sa predáva, ako inak, v Japonsku.

 

iPhone hand case

iPhone hand case
Ktoré iné iPhone puzdro vám podrží sviečku aj šminky?

iPhone hand case
Nehu umelej ruky ocenia aj muži. Teda aspoň tí japonskí, do oravskej krčmy by som s týmto neliezol.

Ježiš

Ono by to bol v podstate celkom obyčajný kryt, aj ten náboženský motív je pochopiteľný, veď ľudia robia pre svojich bohov šialenejšie veci. Ale ten obrázok…WTF?! To že má Ježiš na sebe čudné zelené tričko, je ešte v pohode, to že má na hlave elektrické sviečky sa dá tiež nejakou metaforou asi vysvetliť, ale prečo preboha má v uchu vianočnú gulu a prečo je zamurovaný do tehlovej steny prečo lezie z komína??? Šialeného Jesusa pre svoj iPhone 5 kúpite na zazzle.com za 44.95 EUR, v extrémne odolnej verzií je Ježiško o 11 dolárov drahší.

iPhone Jesus case
Ak by niekto takto zhovadil Mohameda, tak už má na krku džihád.

Ucho s piercingom

Vydarený maskovací obal s absolútne realistickým vyobrazením tej časti halvy, kam si bežne prikladáte mobil. Perfekcionisti ocenia prepracované detaily, ako chlpy trčiace z ucha, vyrážky alebo prázdna diera po chýbajúcom kuse železa. Telefonovanie za volantom, v práci alebo všade tam, kde sa to nesmie, nebolo nikdy jednoduchšie. EARonic Razor kúpite za 15 dolárov, na collabcubedshop.com sú v ponuke aj ďalšie štyri rôzne verzie.

 

iPhone EARonic case

EARonic cases portfolio

iPhone v štekloch

My chlapi nepochopíme, ale sú na svete ženy, ktoré by za takéto topánky dali aj celú svoju zbierku paperbackov od Evity. Prečo? Ani nie tak preto, že sú to topánky vytlačené 3D tlačiarňou, ako skôr preto, že by vďaka telefónu na členku mali zrazu vo svojich mikro kabelkách kopu miesta pre omnoho dôležitejšie veci ako je nejaký iPhone. K takýmto šteklom sa vraj zvyknú nosiť minišaty, preto je z objektívnych dôvodov určite zaujímavé stáť za ich majiteľkou práve vtedy, keď vyťahuje svoj mobil z puzdra 😉 Dielo od Alana Nguyena bolo predvedené na milánskom týždni módy pred dvoma rokmi, cena modelu nie je známa, no lacné to nebude.

iPhone shoes case
foto: alan-nguyen.com

iPhone shoes case
foto: alan-nguyen.com

Skapatá ryba

Grilovaná Sanma je jedno z najpopulárnejších rybacích jedál v Japonsku, jej do detailov prepracovaná plastová kópia poslúži ako spoľahlivý obal pre iPhone, na rozdiel od vyššie spomínanej japonskej ruky, je toto puzdro ideálne do reštaurácie, či na večierky. Ak by vám neprekážalo nosiť takúto porciu griloveného jedla vo vrecku nohavíc, tak za 38.80 USD je Sanma puzdro vaše.

iPhone fish case
Grilovaná ryba je ešte OK, ale tú limetku si naozaj mohli odpustiť.

Otvárač na pivo

Poďme trochu vykompenzovať tie príšernosti, nasledujúce dva iPhone obaly sú síce stále tak trochu čudné, no ich dizjan je špičkový a hlavne sú nesmierne praktické.

Toto dokonalé puzdro rozširuje možnosti iPhonu o funkciu, na ktorú žiaden startup ešte nevymyslel appku. Dá sa kúpiť pre štvorkové aj päťkové iPhony za sympatických 19.95 USD. Čínska napodobenina stojí asi 3x menej.

iPhone OpenaCase

iPhone OpenaCase Corona
iPhone & pivo, čo viac treba chlapovi na opustenom ostrove?
Možno elektrina, nabíjačka a 4G.

Boxer

V drsnejších častiach sveta je takéto puzdro k iPhonu asi celkom užitočná vec, ktorá šetrí miesto vo vreckách. Ale pozor, Knuckelcase nie je len pre fighterov, vďaka tomu že vyzerá dosť posh a zároveň nebezpečne, si ho obľúbili hviezdy z Holywoodu, bežci alebo aj horolezi. Nejde pritom o žiadnu gumenú atrapu ale o poctivý kus hliníka, na webe knuckelcase.com je k dispozícií niekoľko farebných variácií, najlacnejší iPhone boxer vo farbe Classic Silver stojí 120 dolárov. Jeho čínsku kópiu kúpite na DealExtreme od 3,59 USD.

 

iPhone knucklecase
Mierumilovné povahy ocenia hádam aspoň to, že s týmto puzdrom iPhone len tak ľahko z ruky nevykĺzne.

Zdieľať na Facebooku Poslať na Twitter

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.