Reklama

75" smart TV pod 700 €? Hisense môže byť kráľom vašej obývačky

Zdroj | Hisense
Richard Pliešovský
Zdroj | Hisense
Zdroj | Hisense

Časy, keď televízor s 55″ uhlopriečkou predstavoval ideálnu veľkosť, sú už nenávratne preč. Dnes je trendom oveľa väčšie plocha. Zlepšilo sa rozlíšenie a znížili ceny, takže si môže dopriať takýto luxus každý.

Nedávno sme vám ukázali výhodný smart TV od LG. Nie je to však jediná možnosť. Svoje ohnivko v cenovo dostupnom modeli má aj značka Hisense. Čo ponúka?

Hisense 75A6K si môžete kúpiť už od 659 €. Televízor má 4K UHD rozlíšenie (3 840 × 2 160 px), ktorý ponúka LCD panel. Obraz sa optimalizuje pre každú scénu tak, aby ostali zachované detaily, kontrast a živé farby. Technológie Pixel Tuning a AI Adative Depth dopomáhajú čistému obrazu bez šumu i na takejto veľkej ploche.

Obsah pokračuje pod reklamou

Smart TV poháňa operačný systém VIDAA U6, ponúkne všetky dostupné aplikácie a sociálne siete, vrátane YouTube, Netflix, Amazon Prime, Voyo či Disney+. Hisense 75A6K je vďaka DTS Virtual: X schopný identifikovať a oddeliť dialógy od pozadia. Vďaka tomu je zvuk čistý, bez skreslenia. Funkcia DTS Virtual: X tiež ponúka virtuálny priestorový zvuk pre lepší zážitok zo sledovania obľúbeného video obsahu.

Zdroj | Hisense

Televízor je pripravený aj pre hráčov. Stačí pripojiť hernú konzolu a vychutnať si všetky pozitíva herného módu. Latencia sa v hernom režime zníži na menej ako 10 ms. Ukrátení nebudú ani športoví fanúšikovia. Na nich čaká športový režim – postará sa o jasné plynulé prechody a vynikajúci zvuk.

Oceníte červené tlačidlo HbbTV, PVR záznam na USB, prehrávanie multimédií z USB a Fast scan pre automatické ladenie Skylink. Televízor je vybavený konektormi: 3× HDMI, HDMI ARC, CI slot a 2× USB. Samozrejmosťou je optický výstup a výstup pre slúchadlá

Televízor Hisense 75A6K sa bežne predáva za 959 €, no teraz si ho viete kúpiť už od 699,00 €, čo je o 260 € menej (27,1 %), teda takmer o tretinu menej. V prípade, že uvažujete nad kúpou smart TV, dajte si pozor z akého obchodu si ho objednáte, prednosť dajte renomovaným obchodníkom, ako niekoľkým ušetreným eurám.

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.