Reklama

65" Samsung Neo QLED televízor je so zľavou takmer 1 600 €!

Zdroj | Samsung
Števo Porubský
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Takúto mega zľavu sme tu už dávno nemali, minimálne nie na obrovský Samsung televízor s uhlopriečkou až 65″, teda 165 cm, ešte nie!

Tento obor pre väčšinu slovenských obývačiek má pritom veľmi slušné parametre, ktoré nesklamú ani o pár rokov. Ak zvažujete výmenu starého televízora, toto môže byť ten správny moment.

Obsah pokračuje pod reklamou

Iba minuloročný model zo série Neo QLED od juhokórejského výrobcu má aktuálne nielen 60 % zľavu oproti pôvodnej cene, ale aj špičkové parametre. Spomínaný displej má 65″, teda 165 cm diagonálne, je typu QLED, čo je vlastne VA LCD panel, v tejto sérii Neo QLED aj s mini LED podsvietením. Inak povedané, namiesto pár desiatok LED diód využíva Neo QLED tisícky miniatúrnych LED diód.

Zdroj | Samsung

Výsledkom je lepšie podanie farieb, vyšší jas, krajšie farby a hlavne lepšia čierna. Plusom je obnovovacia frekvencia až do 120 Hz, hráči využijú jej variabilnosť (VRR) podľa aktuálnych potrieb od 40 do 120 Hz. Samozrejmosťou je podpora ALLM či HDMI eARC, ale poteší určite aj AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC podporovaný nie je. Chýbať ale nesmie ani herný režim či Filmmaker Mode.

Mimochodom, Samsung má v sérii Neo QLED QN85C aj uhlopriečky 55″, 75″ a 85″. Prakticky všetky sú teraz so super zľavou.

Zdroj | Samsung

Rozlíšenie Samsung QE65CN85C je klasické, 4K Ultra HD, teda 3 840 x 2 160 px. Displej podporuje HDR, HDR10, HDR10+, ale aj odnože ako HDR10+ Adaptive a HDR10+ Gaming. Dolby Vision chýba. Nechýba ale Dolby Atmos, podpora pre priestorový zvuk.

Ten vie dokonca televízor aj celkom slušne vytvárať vďaka 2.2.2ch audio zostave priamo v televízore. Má výkon 60 W a využíva aj množstvo softvérových vylepšení, vrátane výbornej funkcie Q-Symphony 3.0 pre spárovenie prípadného soundbaru Samsung s televízorom.

Zdroj | Samsung

O chod sa stará Neural Quantum Processor 4K so 4 jadrami. Operačným systémom je Tizen 7.0 s Bixby i Alexou. K dispozícii je Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, nechýba ani štvorica HDMI 2.1 portov, dva USB porty, hoci stále len ako USB 2.0, slot na CI kartu, satelitné porty, optický a analógový audio port či port na klasickú anténu.

Zdroj | Samsung

Tento špičkovo vybavený televízor len minulý rok, keď prišiel na trh, stál 2 449 €. Dnes ho je možné kúpiť za menej ako 900 €, čo je o 63,3 % nižšia cena. Alebo ak chcete, ušetríte takmer 1 600 €!

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

Obsah pokračuje pod reklamou

Mimochodom, Samsung má v sérii Neo QLED QN85C aj uhlopriečky 55″, 75″ a 85″. Prakticky všetky sú teraz so super zľavou.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.