Reklama

6 zábavných Instagram účtov, s ktorými oslávite svetový deň smiechu ako sa patrí

Zdroj | Brooke Cagle
TECHBOX
Zdroj | Brooke Cagle
Zdroj | Brooke Cagle

Joga smiechu spočíva v možnosti bezstarostne sa smiať aj bez príčiny, bez počutia vtipu či zhliadnutia nejakej komédie. Keď sa však z tohto hnutia, ktoré založil Dr. Madan Kataria, v roku 1998 vyvinul svetový deň smiechu, táto príležitosť nabrala celkom nový rozmer.

Dnes si počas dňa svetového dňa smiechu ľudia dávajú tipy na obľúbené spôsoby, ako sa poriadne zabaviť a ani my v tomto smere tento rok nebudeme výnimkou. Ako technologický portál sme pre vás zozbierali zoznam Instagram účtov, na ktorých tvorbe sa zaručene zasmejete.

Filip Jovanovič

Obsah pokračuje pod reklamou

Človek sa najlepšie nasmeje na veciach, s ktorými sa dokáže stotožniť a Filip alias Jovinečko, má na túto disciplínu prirodzený talent. V jeho krátkych videách si nájde každý to svoje, či už si Filip uťahuje zo vzťahových situácií, typických interakcií s mamami alebo aj iných známych osobností. Na svojom účte má už stovky videí a tak sa dnes nudiť určite nebudete, hoc by ste sa k ďalším účtom v našom článku už ani nedostali.

Laura Whaley alias loewhaley

Ak vám nerobí problém angličtina a ideálne pracujete v korporáte či dokonca na home-office, potom určite oceníte humor Laury alias @loewhaley. Jej videá dokonale odzrkadľujú realitu posledných rokov v pracovnom svete a pobavia najmä tých, ktorí sa v práci doteraz nevyhnú zbytočným Zoom hovorom, správam mimo pracovnej doby a starším kolegom, ktorí by mali riešiť svoj workoholizmus.

Jakub Zitron Ťapák

Ak máte radi stand-up komédiu, Zitrona vám zrejme predstavovať nemusíme. Možno však netušíte, že jeho Instagram je studnicou skvelých úryvkov z jeho živých vystúpení, ktoré by ste si niekedy taktiež nemali nechať ujsť. Medzi jeho Reelsmi nájdete aj výstrižky z jeho YouTube seriálu Roasted!, v ktorom vám Zistron zaručene pokazí vaše obľúbené horory.

František Košarisťan alias Fero Joke

František alias Fero Joke ovládol slovenský Instagram, vďaka čomu sa od začiatku svojej komediálnej kariéry na Internete opakovane dostal už aj do televízneho vysielania. Ak by ste ho však nejakým zázrakom aj tak nepoznali, pripútajte sa, pripravte si bránice a vyhraďte si minimálne dnešné dopoludnie na prescrollovanie jeho profilu na Instagrame, kde už dnes nájdete viac ako 700 vtipných videí na rôzne témy.

Khabane Lame

Na svojom TikTok účte má senegalsko-taliansky komik Khaby 157 miliónov sledovateľov, na Instagrame to ťahá na 79 miliónov, no vo svojich videách nemusí povedať ani slovo, aby vás rozosmial. Svetoznámy sa stal v roku 2021, kedy si robil primárne srandu zo zbytočne komplikovaných lifehackov, čo mu otvorilo dvere do paddocku F1 či udeľovanie Oscarov.

Matej Zrebný

Obsah pokračuje pod reklamou

Na kvalitnom komediálnom Instagrame sa dobre zasmejete, ale ak sa k tomu pridá aj hudobný talent, do hlavy sa vám k tomu navyše zaryjú texty piesní, ktoré si budete pospevovať ešte pekne dlho. Matej Zrebný má na svojom Instagrame viac ako 200-tisíc sledovateľov, ale najmä stovky vtipných videí, v ktorých sa podobne ako pri ostatných tvorcoch v našom zozname zaručene nájdete a k tomu si ešte aj pripomeniete mnohé svetové hudobné hity s originálnymi a vtipnými textami.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.