Reklama

6 najlepších TECH reklám zo Super Bowl 2024

Zdroj | T-Mobile
Stanislav Vinc
Zdroj | T-Mobile
Zdroj | T-Mobile

Finálový zápas NFL je športovým sviatkom Američanov a zároveň sviatkom najväčších a najdrahších reklám. Príležitosť ukázať sa tu posledné dekády nikdy nepremeškajú ani technologické spoločnosti a výnimkou nebol ani tento ročník.

Reklamy na kryptomenové burzy sme už tento rok na Super Bowl nevideli, priestoru tu za to opakovane dostala AI.

Reklama na Squarespace z pera Martina Scorseseho

Obsah pokračuje pod reklamou

Čo musí urobiť pokročilá mimozemská civilizácia, ktorá dorazila na Zem urobiť, aby si ju moderné ľudské pokolenie všimlo? Obrovské lietajúce taniere nad svetovými metropolami už nestačia, je potrebné ísť už aj do digitálu…

Umelá inteligencia v Google Pixel 8 pomáha aj v dostupnosti technológií

Google využil exkluzívny reklamný priestor v rámci Super Bowl na ukážku funkcie Guided Frame zabudovanej do smartfónov Pixel 8, ktorá uľačuje ľuďom so zrakovým postihnutím vytvárať fotografie pomocou hlasových pomôcok a zdieľať tak svoje zážitky so svetom.

Uber Eats a niekoľko známych tvárí

Donáškové aplikácie vzali svet počas pandémie útokom a už sa ho nepustili. Uber Eats chce, aby si ľudia pamätali, že prostredníctvom jeho aplikácie si môžete objednať takmer čokoľvek. Hovorí sa však, že aby ste si niečo nové zapamätali, na niečo iné budete musieť zabudnúť…

https://youtu.be/0LXSb0PQ6HQ

Vďaka AI od Microsoftu môžete byť čímkoľvek

Umelá inteligencia hrala hlavnú úlohu aj v reklame Microsoftu, ktorý v jednej minúte predviedol schopnosti jeho AI zvanej Copilot, vďaka ktorej sa podľa reklamy môžete stať čímkoľvek, seminaristom, vývojárom hier či chemikom.

Tancujúci Jason Momoa a domáci 5G internet od T-Mobile

Tohtoročná reklama od T-Mobile pripomína staré dobré odľahčené reklamy zo Super Bowl, ako si ich pamätáme ešte z čias, kedy sme si ich posielali e-mailom. Zach Braff, Donald Faison a Jason Momoa tento rok tancom a spevom ukážu, že na to, aby ste mali doma rýchly internet, už nepotrebujete kábel.

YouTube TV a čas sťahovania

Obsah pokračuje pod reklamou

Prírodný dokumentarista popisuje prirodzený cyklus sťahovavých vtákov, avšak tentokrát pozoruje prirodzené sťahovanie tímov Ravens (Baltimore), Seahawks (Seatlle) a Eagles (Philadelphia). Je čas na sťahovanie, prečo teda nepresťahovať aj svoje pozeranie NFL na YouTube TV?

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.