Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

51. deň: Retina displej iPadu 3 a prvé štvorjadrové HTC

51. deň: Retina displej iPadu 3 a prvé štvorjadrové HTC
Dominik Fúsek
51. deň: Retina displej iPadu 3 a prvé štvorjadrové HTC

Dlho očakávaná výstava mobilnej techniky v Barcelone je už o týždeň a pribúda nielen špekulácií, ale aj únikov realistických informácií o pripravovaných produktov. Dnes sa pozrieme na špičkový HTC smartfón. Podľa neoficiálnych zdrojov dlho nebude meškať ani predstavenie iPadu 3. Na iPhone je dostupný nový zipovací nástroj a do sveta sa dostali zaujímavé reproduktory s jedinečným dizajnom.

Nezabudnite si dopriať svoju dávku technologických noviniek:

Časopis TECHBOX už aj online! Chcete ho vo vašom smartfóne či tablete?

IP kamera od Samsungu streamuje obraz do Androidu aj iOS

Testujeme aplikácie a hry pre iOS (50.časť)

65“ plazma Bang & Olufsen so 7.1 reproduktormi len pre vyvolených

 

Zipujte aj na iPhone

V App Store sa objavila mobilná verzia známeho archivačného programu WinZip. Vďaka nemu budete môcť v mobile otvárať a rozbaľovať aj šifrované a komprimované súbory. Škoda len, že žiadny archív v iPhone/iPade nevytvoríte. Program je bezplatný.

WinZip IOS

Ipad 3 s Retina displejom

Predstavenie nástupcu tabletu od Applu je vraj naplánované už na prvý marcový týždeň a špekulácie pribúdajú. Okrem štvorjadrového procesora Apple A6 a LTE má mať iPad 3 extrémne jemný Retina displej. Na rovnakej uhlopriečke 9,7“ vraj vykreslí štyrikrát viac pixelov, teda 2 048 x 1 536 bodov.

Retina displej iPadu 3

HTC sa vracia na špičku

Po miernom útlme sa HTC, zdá sa, opäť dostáva do formy a chystá sa zinkasovať niekoľko prvenstiev. HTC Eneavor by mal byť predstavený už budúci týždeň, vybavený štvorjadrovou 1,5 GHz Tegrou 3, 4,7“ HD displejom, 8 Mpx fotoaparátom, Beats Audio, 1 GB RAM a Androidom 4.0 s nadstavbou HTC Sense 4.0, vyobrazenú na screenshotoch.

HTC Sense 4.0

Netradičné reproduktory

Ak zháňate špičkové reproduktory, chcete sa odlíšiť a nemáte hlboko do vrecka, pozrite sa na aktívnu dvojicu Meridian M6 za 9 000 dolárov.

Meridian M6

Zdroj a foto: asia.cnet.com, Engadget, MacRumors, WinZip