Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

5 tipov na filmy, ktoré sú také zlé, až sú dobré

5 tipov na filmy, ktoré sú také zlé, až sú dobré
Zdroj | freestocks
Michal Sobek
5 tipov na filmy, ktoré sú také zlé, až sú dobré
Zdroj | freestocks
Zdroj | freestocks

Dnes je 1. apríl a ako ho osláviť lepšie ako filmom, ktorý je síce zlý, ale v tom jej jeho čaro? Máme pre vás 5 tipov na filmy na streamovacích službách Netflix a HBO MAX.

Pozrite si

Pozrite si Oscarové filmy už dnes na streamovacích službách

Nie každý film má potenciál stať sa oscarovým, ale nie každý má aj túto ambíciu. Niekedy to jednoducho nevyjde, deje sú nelogické, všetko naokolo vybuchuje z ničoho nič a nie je jednoduché dopozerať film až do konca. To je prípad aj našich 5 tipov ako stráviť čas pri filme, ale neočakávať od neho radšej nič.

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004)

Netflix

Skupina vedcov sa vydáva do džungle za vzácnou orchideou, ktorá je údajne kľúčom k večnej mladosti. V močiaroch však číha nebezpečný had. Už len tento popis vám môže naznačiť, že od filmu netreba očakávať veľa. Neurazí, ale ani nijak nenadchne.

The Babysitter: Killer Queen (2020)

Netflix

Pokračovanie je každopádne ešte krvavejšie a tiež ešte stupidnejšie ako jeho predchodca, takže aj keď tam je veľa vecí, ktoré si divák užije, tak bohužiaľ bez momentu prekvapenia. Režisér McG chápe, že písanie dialógov pre tínedžerské postavy znamená zistiť, ako tínedžeri rozprávajú. Zabúda, že píše pre tínedžerov v súčasnosti a nie pre tínedžerov v 80. rokoch.

Warcraft (2016)

Netflix

Tento film nadchol určite mnoho hráčov legendárnej počítačovej hry s rovnakým názvom, no ani zďaleka nenaplnil očakávania. Aj keď si ho väčšina herných fanúšikov vcelku užila, našlo sa aj veľké množstvo takých divákov, ktorých snímka nijako neoslovila. Nech už však boli ohlasy akékoľvek, jeden fakt vraví za všetko: z Warcraftu sa po vydaní stal najúspešnejší herný film všetkých čias. Za dva týždne v USA mal tržby len 37 miliónov dolárov a my nevieme, či sa dočkáme pokračovania.

Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2022

Catwoman (2004)

HBO MAX

Superhrdinský film o mačacej žene, ktorú v hlavnej úlohe stvárnila Halle Berry, no zároveň sa radí k tomu najhoršiemu, čo sme si o superhrdinoch mohli pozrieť a nezachráni to ani vyzývavý kostým hlavnej hrdinky. Časopis Empire tento film označil za 15. najhorší v histórii kinematografie. Halle Berry zjavne túto úlohu dodnes ľutuje. No ak máte radi Catwoman a svet superhrdinov, tak si tento film aspoň trochu užijete.

6 Underground (2019)

Netflix

6 Underground je úplne adekvátny film Michaela Baya s dokonale nezmyselnou zápletkou, v ktorej Ryan Reynolds po celom svete likviduje teroristov. Z väčšej časti sú to len chlapi, ktorí riadia autá a nechávajú vybuchovať veci do vzduchu. Určite sú aj horšie spôsoby ako stráviť pár hodín.