Reklama

5 TIPOV, AKO si užiť Vianoce s darčekmi od Telekomu

Zdroj | PEXELS – free photo stock
PR článok
Zdroj | PEXELS – free photo stock
Zdroj | PEXELS – free photo stock

Telekom ako prvý z operátorov odhalil, čo pre svojich zákazníkov pripravil vo vianočných ponukách. Dominuje v nich široký výber hardvéru pre seba i vašich blízkych. No nie len to.

Vianoce sú časom obdarovávania a príležitosťou urobiť výnimočnú radosť nie len sebe, ale najmä druhým. Preto na vás v Telekome čaká bohatá nádielka darčekov pri aktivácii fixných alebo mobilných služieb. Na výber máte viaceré bezdrôtové novinky, smartfóny, fitness náramky, ale aj notebooky a dokonca konzolu Sony PlayStation 4. Môžete si vyskladať obľúbené hardvérové dvojičky. Navyše, do ponuky sa vracia výhodný kupón na paušál pre blízkeho za polovicu. Pozrite sa bližšie, aké vianočné menu pre vás operátor navaril.

1, Vyskladajte si dvojičky k paušálom Happy

K novej viazanosti s paušálom Happy je pre vás pripravená vynovená akcia s dvojičkami. Znamená to, že ak si vyberiete niektoré z trojice ponúkaných zariadení, k dispozícii máte ďalšie zariadenie ako darček.

Zdroj | Telekom

K smartfónu Huawei P10 lite si môžete vybrať ďalší smartfón Huawei Y6 2017 alebo tablet Huawei MediaPad T3 8”, prípadne inteligentné hodinky Huawei Fit. Ak vás v ponuke operátora zaujme novinka, smartfón Lenovo Moto E4, jej dvojičkami pod vianočný stromček sú fitness náramok Lenovo Sports Band G02, Bluetooth reproduktor Lenovo 500 2.0, ale aj Bluetooth slúchadlá JBL T450 BT. Je len na vás, ktorý z darčekov si k Moto E4 vyberiete.

V prípade, že ste vášnivým hráčom konzolových hier, vybrať si môžete ďalšiu novinku, ktorou je konzola Sony PlayStation 4 Slim 500 GB s PS Plus na 90 dní. K nej vám ako darček Telekom pribalí buď ovládač DualShock 4 a 3 hry (DriveClub, Horizon, Ratchet & Clank) alebo smartfón Lenovo Moto C a 1 hru (Ratchet & Clank).

Pre tých, ktorí si prídu aktivovať alebo predĺžiť zmluvu s Chytrou ponukou, je pripravené ešte väčšie množstvo možností darčekov i dvojičiek.

2, Hardvérové dvojičky pre TV a internet

Dvojicu zariadení, ktoré si môžete vybrať súčasne, máte k dispozícii aj k Chytrej ponuke. Stačí si aktivovať internet a TV službu od programu L, prípadne celý triple-play balík. Za doplatok 13 € mesačne, s prvotným poplatkom 1 € k XL / 49 € k L, máte na výber buď konzolu Sony PlayStation 4 Slim 500 GB s PS Plus na 90 dní so smartfónom Lenovo Moto C a 1 hrou, alebo notebook Lenovo IdeaPad 110-15IBR aj so smartfónom Lenovo Moto C.

Zdroj | Telekom

3, Chytrá ponuka a jej darčeky

Pre tých, ktorí majú záujem len o jednu fixnú službu od programu L, alebo sa k Vianociam uspokoja s jedným darčekom, je ušitá nasledujúca ponuka. S uvedeným prvotným poplatkom ako pri TV a internete máte za mesačný doplatok 9 € na výber buď konzolu Sony PlayStation 4 Slim 500 GB s tromi hrami a PS Plus na 90 dní, alebo notebook Lenovo IdeaPad 110-15IBR, prípadne aj smartfón Lenovo Moto G5S Plus. Čomu dáte prednosť v tomto prípade, je len na vás.

4, Bezdrôtové zariadenia do domácnosti

Pokiaľ je vašou tohtoročnou vianočnou prioritou nové zariadenie do domácnosti, ktoré sa zaobíde bez káblov či zložitej inštalácie, neprehliadnite jedno z nasledujúcich štyroch praktických zariadení. Pri aktivácii alebo predĺžení zmluvy s Chytrou ponukou ho totiž máte k dispozícii za jednorazový poplatok. Vybrať si môžete napríklad bezdrôtovú myš a slúchadlá za 9,90 €, Wi-Fi Powerline na rozšírenie internetu v domácnosti za 19,90 € či Powerline bez Wi-Fi za 9,90 €. Štvrtým zariadením, akási čerešnička tejto ponuky, je Magio Go TV Box. Ten je pre vás pripravený za špeciálnu vianočnú cenu 29,90 €.

Zdroj | PEXELS – free photo stock

5, Kupón na paušál pre blízkeho za polovicu

Zlatým klincom tohtoročnej vianočnej ponuky v Telekome je kupón, vďaka ktorému si môže váš blízky aktivovať paušál za polovicu. Platnosť kupónu je dva mesiace a využijete ho na Happy paušály, avšak okrem variantov Profi a Pre mladých. Pozor, nezabudnite, že druhý paušál musí byť aktivovaný na rovnaké rodné číslo alebo IČO. Kupónom na paušál za polovicu svojho blízkeho určite potešíte, veď mu vlastne ušetríte finančné prostriedky, ktoré môže investovať do ďalších darčekov.

Ako vidíte, Telekom aj na tento rok pripravil veľmi bohatú vianočnú nádielku. Vybrať si tak môžete podľa vlastných preferencií. Vyskladaním dvojičiek alebo využitím kupónu pre blízkeho môžete urobiť radosť nie len sebe, ale potešiť aj niekoho z vášho rodinného kruhu.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.