Reklama

4ka predstavila nekonečný paušál, o ktorý sa viete podeliť s rodinou a kamošmi

sloboda na stvrtu
Zdroj | SWAN
Tomáš Šmidák
sloboda na stvrtu
Zdroj | SWAN
Zdroj | SWAN

Mobilný operátor 4ka dnes predstavil svoj nový paušál, Sloboda na štrtvú. Ide o úplne nový koncept paušálu, prvý svojho druhu na slovenskom trhu. Viete s ním využívať volania, SMS a dáta na štyroch nezávislých SIM kartách na jednom paušále a za jednu cenu. Môže tak ísť o vhodnú voľbu pre rodiny či skupiny kamarátov.

Zdieľaný nekonečný paušál Sloboda na štvrtú umožňuje majiteľovi paušálu zdieľať volania/SMS a dáta s tromi ďalšími účastníkmi skupiny. Cena paušálu pri aktivácií počas tohto mesiaca je 40 € pre 4 SIM karty na 30 dní a rovnaká zostane počas celého obdobia používania. Ak sa pre paušál rozhodnete neskôr, zaplatíte zaň 44 €.

Zdroj | TECHBOX

Majiteľ paušálu tiež môže voľne dokupovať dátové balíčky, či už invididuálne alebo pre celú skupinu. Na výber je niekoľko balíčkov s menším objemom, dostupný však je aj balíček s nekonečnými dátami.

Pozrite si

SWAN už nebude, všetky služby budú predávané pod značkou 4ka

Dátový balíček Zdieľané nekonečné dáta v SR umožní všetkým členom skupiny využívať spoločný balík nekonečný balík na území Slovenskej republiky (16 GB v EÚ) za poplatok 24 €. Pokiaľ však niektorí z členov skupiny potrebujú viac dát ako tí ostatní, aktivovať si môžu aj samostatné balíky dát, ktoré sa s ostatnými členmi nezdieľajú. Samostatné dáta navyše si možno aktivovať v jednom z troch variantov – 1 GB (SR/EÚ) za 2 € na mesiac, 8 GB v SR (z toho 2,67 GB v EÚ) za 4 € na mesiac alebo Nekonečné Dáta v SR (z toho 5,33 GB v EÚ) za 8 € na mesiac.

Zdroj | SWAN

Nový paušál si môžete zakúpiť na predajných miestach 4ky alebo cez e-shop spolu so 4ka SIM kartou. Ak už služby operátora 4ka využívate, nový paušál si môžete aktivovať priamo cez zákaznícky portál Moja zóna alebo aplikáciu Moja 4ka. Návod na aktiváciu paušálu operátor poskytol aj vo forme videa.

Cez túto aplikáciu je následne možné daný paušál aj ďalej spravovať, pridávať alebo upravovať zoznam členov, resp. telefónne čísla, dokupovať dáta navyše a nastaviť si aj úhradu poplatku za paušál automaticky z platobnej karty.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.