Reklama

400 W kolobežka? Áno! Sencor Scooter Two S60 je teraz o stovku lacnejší

Zdroj | Sencor
Richard Pliešovský
Zdroj | Sencor
Zdroj | Sencor

Elektrické kolobežky sú teraz v lete na nezaplatenie. Sú skladné, rýchle a ponúkajú možnosť spoznať okolie zaujímavou formou.

Podobne ako v iných prípadoch, ani tu nie je jedno, aký model používate. My sme pre vás našli e-kolobežku Sencor Scooter Two S60, ktorá má vyšší výkon, no pritom to s cenou neprestrelila.

Obsah pokračuje pod reklamou

Základným prvkom všetkých elektrických kolobežiek je motor a batéria. Sencor Scooter Two S60 má 15 Ah batériu, dokáže vyjsť kopec so sklonom až 15 % a postará sa o dozjazd do 45 km. Výkon motora je spomínaných 400 W.

Prehľadný displej má dobrú čitateľnosť a ponúka informácie o stave batérie, o aktuálnej rýchlosti a jazdnom režime. Nechýba aj indikátor LED osvetlenia, ktorý si viete prepínať na predné osvetlenie a zadné červené svetlo, takže budete viditeľní aj za tmy.

Zdroj | Sencor

Dvojitý brzdový systém zabezpečí bezpečnú jazdu. Keď stlačíte brzdovú páčku, rozbliká sa červené výstražné svetlo. Perforované pneumatiky výborne tlmia nerovnosti na ceste.

Ďalšou výhodou je odpruženie zadných kolies, ktoré zvyšuje komfort jazdy. Nemusíte sa teda obávať jazdy po dlažobných kockách, ani jazdy po nerovnom teréne mimo mesta.

Zdroj | Sencor

Pomocou aplikácie Sencor Scooter môžete zamknúť e-kolobežku a znepríjemniť tak život zlodejom. Ukáže vašu prejdenú aj celkovú vzdialenosť, odhadovaný dojazd a stav batérie. Appka je dostupná pre Android aj iOS.

Sencor Scooter Two S60 má dĺžku 112 cm. Priemer predného kolesa je 254 mm, priemer zadného kolesa 254 mm. Hmotnosť je 16 kg, dĺžka riadidiel je 118 mm, šírka nášľapu 44 cm. Odporúča sa pre jazdcov od 14 rokov.

Zdroj | Sencor

Elektrická kolobežka Sencor Scooter Two S60 sa predávala za 419,00 €. Teraz si ju viete kúpiť už od 320 €, čo predstavuje úsporu 99 € (23,6 %). Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.