Reklama

4 plne bezdrôtové slúchadlá pre študentov na spríjemnenie cesty do/zo školy

Zdroj | unsplash/Daniel Romero
Michal Sobek
Zdroj | unsplash/Daniel Romero
Zdroj | unsplash/Daniel Romero

Študentom sa letné prázdniny čoskoro končia, čo znamená opäť nástup do školy. Mnohí si cestu do/zo školy radi spríjemňujú počúvaním hudby. Pozreli sme sa na 4 modely bezdrôtových slúchadiel, z ktorých si vyberie každý.

Dnes sú najmodernejšie práve plne bezdrôtové slúchadlá (TWS). Ide v podstate o dvojicu malých slúchadiel do ucha, ktoré sa potom odložia do nabíjacieho puzdra, to ich zároveň aj nabije. Ide tak o skladné riešenie do vreciek nohavíc alebo bundy.

Plne bezdrôtových slúchadiel je na trhu neúrekom, od predstavenia prvých AirPodov od Apple sa s nimi doslova roztrhlo vrece. Preto sme sa zamerali na štyri modely, každé určené pre trochu inú skupinu používateľov.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ľudová voľba

Do tejto kategórie sme zvolili model Redmi Buds 3 Pro. Ide o jednoduchý model za veľmi atraktívnu cenovku. Môže sa pochváliť kompaktným puzdrom, pričom samotné slúchadlá disponujú certifikáciou IPX4.

Počúvanie hudby bude spríjemnené o funkciu aktívneho odhlučnenia okolitých ruchov (ANC). Výdrž batérie sa pohybuje na úrovni 6 hodín, pričom spolu s puzdrom by nemal problém dostať sa na 28 hodín.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

Skvelý pomer ceny a výkonu

Tu sme vybrali model JBL Tune Beam. Opäť tu máme kompaktné puzdro, príjemne tvarované slúchadlá spolu s certifikáciou IPX4. Taktiež je tu ešte viac dôslednejšia funkcia aktívneho odhlučnenia okolitých ruchov (ANC).

Ďalšie nastavenia potom prebiehajú cez podarenú aplikáciu JBL Headphones. Skvelo je na tom výdrž s hodnotou až 12 hodín na jedno nabitie. Ďalších 36 hodín je ukrytých v samotnom nabíjacom puzdre.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

Niečo pre fanúšikov Apple

Apple je medzi študentami skutočne obľúbený, potom je ideálnou voľbou model Airpods tretej generácie, ktorý skvelo spolupracuje s celým Apple ekosystémom ako napríklad automatické párovanie alebo prepojenosť iných zariadení od Apple.

Obsah pokračuje pod reklamou

V podstate základný model sa môže pochváliť veľmi kvalitným zvukom s podporou Ambient Aware. Výdrž sa pohybuje niekde na úrovni 5 hodín, s puzdrom je to až 30 hodín. Ak by ste chceli niečo s funkciou ANC, stále je tu model Airpods Pro 2 za takmer dvojnásobok.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

Pre najnáročnejších

Spoločnosť Sony len prednedávnom predstavila svoj vlajkový model plne bezdrôtových slúchadiel s trochu krkolomným názvom WF-1000XM5. Oproti minulej generácii sa zmenšili o 20 %, pretože práve veľkosť bola jednou z nevýhod predošlého modelu.

Je tu skvelé odhlučnenie okolitých ruchov (ANC), kodeky AAC, LDAC a LC3 aj novovytvorené meniče Dynamic Driver X pre čo najlepšiu reprodukciu hudby. Výdrž batérie je zhruba 8 hodín, s puzdrom je to potom dokopy až 24 hodín.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.