Reklama

4 gadgety, ktoré vám toto leto nesmú chýbať

Zdroj | Pixabay
Richard Pliešovský
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

Leto znamená okrem iného to, že sa často zdržiavame mimo domácnosť. To isté platí aj naše zariadenia – ani tie nemajú od nás dovolenku, pokým relaxujeme, oni makajú ďalej.

Pokračujeme v sérii letných sprievodcov – praktických tipov, ktoré vám rozšíria funkcionalitu zariadení, alebo výborne poslúžia (nielen) na dovolenke. Téma nadväzuje na náš článok Nezabudnite na týchto 5 doplnkov k notebooku na dovolenku.

1.

Viacportová nabíjačka

od 48,00 € kúpiť výhodne
Obsah pokračuje pod reklamou

Bez nabíjačky ani na krok. Leto a dovolenkové obdobie znamená, že máme so sebou viac zariadení, ako zvyčajne. Však si to len predstave, aký dopyt po nabájačkach nastane, keď každý člen domácnosti vyloži svoj vybitý smartfón na stôl. A čo hodinky, slúchadlá, notebooky, čítačky kníh, či tablety?

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne kliknite sem.

2.

Smart fľaša

od 66,90 € kúpiť výhodne

O kvalitný pitný režim sa postará inteligentná fľaša s obsahom 680 ml. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, takže ju po použití stačí len opláchnuť. Fľašu si spárujete s Androidom a iOS, cez aplikáciu máte zabezpečený monitoring pitného režimu. Ak ho zanedbávate, fľaša vám to pripomenie. Vybrať si môžete z troch farieb – bielej, čiernej a ružovej.

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne kliknite sem.

3.

LTE Hotspot

od 44,06 € kúpiť výhodne

Bez internetu sa nedá fungovať ani na dovolenke. Každý moderný smartfóm síce ponúka funkciu hotspotu, t. j. internetového bodu, ku ktorému sa pripoja ostatní, ale má to niekoľko nevýhod. Hlavnou je rýchle vybíjanie. Na dovolenke chcete mať mobil stále funkčný, aby ste si mohli zachytiť najkrajšie momenty. Vtedy poslúži šikovný gadget, do ktorého vložíte SIM kartu a tá rozdistribuuje internet pre každého zariadenia. Ide o šikovné riešenie i vtedy, ak ste na dovolenke v zahraničí a tam využívate služby miestneho operátora.

Pozrite si

4 odolné smart hodinky, ktoré vám vydržia celé leto

Tenda 4G180 ponúka 4G LTE internet až pre 16 zariadení s dátovou rýchlosťou 100 Mb/s, ktorú šíri v pásme 2,4 GHz. Integrovaná batéria sa postará o Wi-FI až na 10 hodín bez pripojenia k nabíjačke, čo poteší, ak napríklad kempujete. Zariadenie má tiež slot pre microSD kartu, ktorú využijete na na zdieľanie fotografií, videí či hudby.

Obsah pokračuje pod reklamou

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne kliknite sem.

4.

Vodovzdorné ochranné puzdro

od 29,00 € kúpiť výhodne

Na dovolenke je možno ešte dôležitejšie chrániť váš notebook, ako v bežnom živote. Je vystavený nástrahám cestovania, vlhkosti či piesku. Moshi puzdro Pluma predstavuje vynikajúce riešenie pre 13″ notebooky v rozmeroch modelov MacBook Air, či MacBook Pro. Tento model je praktický vďaka dvom možnostiam nosenia – samostatne, alebo ako bezpečný oddelený priestor vo väčšej batožine.

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.