Reklama

4 DÔVODY, prečo je Lenovo Yoga S940 voľbou číslo 1!

TECHBOX

Nový notebook Lenovo Yoga S940 je aj napriek svojej nízkej hmotnosti a hrúbke doslova prešpikovaný tými najmodernejšími technológiami. Pozrite sa s nami na 4 dôvody, prečo si myslíme, že Lenovo Yoga S940 rozhodne stojí za to!

Vďaka 4K UHD 13,9-palcovému zahnutému displeju Contour budete mať k dispozícii priestranný displej s vysokým rozlíšením stále k dispozícii bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Pre nadštandardnú kvalitu obrazu si však nebudete musieť robiť nadštandardné miesto v taške alebo ruksaku. Lenovo Yoga S940 má totiž napriek priestrannému displeju vďaka elegantne tenkým rámčekom výrazne menšie rozmery, než väčšina notebookov s rovnakou uhlopriečkou na trhu.

Telo novinky je vyrobené z prvotriedneho hliníka, váži iba 1,2 kilogramu a v najtenšom bode má hrúbku iba 12,2 milimetrov. Yoga 940 vás tak na prvý pohľad očarí skutočne vydareným dizajnom, na prvý dotyk svojou príjemnou hmotnosťou a po dlhodobejšom používaní aj fantastickou výdržou batérie.

Nad jeho displejom nájdere infračervenú kameru, vďaka ktorej sa budete môcť do systému prihlasovať bez zadávania hesla iba pomocou vašej tváre. Kamera okrem toho v spojení so softvérom Glance slúži na presúvanie obsahu z displeja notebooku na pripojený externý monitor pohybom očí, ako aj na ochranu vášho súkromia. No nie je to skvelý notebook okrem zábavy aj na prácu?

Pozrite si naše video, kde nájdete 4 dôvody, prečo je podľa nás Lenovo Yoga S940 voľbou číslo 1.

Ak vás notebook Lenovo Yoga S940 zaujal, tak ako nás v redakcii TECHBOX, rozhodne vám odporúčame jeho kúpu. Za cenu 1 699 eur totiž do rúk dostanete nielen spoľahlivý a kompaktný pracovný nástroj na cesty, ktorý bude aktívne chrániť vaše súkromie, ale zároveň aj špičkové multimediálne centrum tvorené 13,9” 4K UHD displejom s certifikáciou VESA400 a priestorovým ozvučením Dolby Atmos.

Na príprave článku a videa sme spolupracovali s partnerom Lenovo (Slovakia).

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.