Reklama

3 tech darčeky ideálne pre otcov do 100 €

Zdroj | unsplash-olivie-strauss
Richard Pliešovský
Zdroj | unsplash-olivie-strauss
Zdroj | unsplash-olivie-strauss

Viete, že zajtra je Deň otcov? Ak zvažujete, že ich navštívite a niečim k ich sviatku podarujete, pripravili sme pre vás niekoľko tipov.

Deň otcov oslavujeme tretiu júnovú nedeľu. Opäť tak máte príležitosť na spoločné stretnutie a ukázať, aké dôležité miesto zohráva otec vo vašom živote.

Ak patríte k tým šťastným, tak je to jedna z najdôležitejších osôb, ktorá pri vás stála a stojí vo chvíľach, keď ich potrebujete. Rozmýšľate, čím by ste vyjadrili svoju vďačnosť a urobili radosť? Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na užitočný tech darček.

Obsah pokračuje pod reklamou
1.

Compass Powerbanka 20.000mAh

Štartovací box je vlastne powerbanka s veľkou kapacitou. Spoľahlivým modelom je Compass Powerbanka 20.000mA, ktorý využijete na núdzové štartovanie vozidla. Lítiová batéria má veľkú kapacitu, pomocou klipov sa zapája priamo na autobatériu.

Zdroj | Compass

Powerbanka má LED svietidlo a dva USB konektory, ktoré využijete na nabíjanie vašich mobilných zariadení, ide teda o šikovného pomocník aj na dovolenku, keď sa dá vybiť baterka na vozidle napríklad pri dlhšom pobyte na odpočívadle.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

2.

Makita DDF482Z

Elektrickú skrutkovačku Makita DDF482Z si (zrejme) na dovolenku nevezmete, ale v domácnosti ide o nenahraditeľného pomocníka. Pracuje bezdrôtovo, poháňaná je dvojrýchlostnou prevodovkou s kovovými prevodmi a Li-on akumulátorom s kapacitou 4 Ah. Doba nabíjania batérie je len 36 minút.

Zdroj | Makita

Skrutkovačka je vybavená LED osvetlením, ktoré vám umožní pracovať aj v náročnejším podmienkach. Makita DDF482Z je vybavená mnohými funkciami, či už jednodielnym rýchloupínacím skľučovadlom, alebo 2-rýchlostnou planétovou prevodovkou s kovovými prevodmi. Ponúka výber z 21 stupňov uťahovania skrutiek.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

3.

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2

Obsah pokračuje pod reklamou

Pod krkolomným názvom Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 sa neskrýva nič iné, ako šikovný aku kompresor, ľudovo povedané pumpa. Oproti 1. generácii ponúka nové funkcie, napríklad režim elektrickej kolobežky, rýchlo spojkový ventilový adaptér, nárast rýchlosti inflácie približne o 25 %, či výdrž na 10 pneumatík (po úplnom nabití kompresora).

Zdroj | Xiaomi

S použitím 19 mm tlakovo liateho valca zo zliatiny získate hustiaci tlak až 150 psi. Naplnenie vysokotlakovej pneumatiky na bicykel trvá 90 sekúnd. Výhodou tohto modelu je digitálny ukazovateľ, vďaka čomu viete nahustiť pneumatiku presne podľa požiadaviek. Snímač tlaku vzduchu využíva digitálny čip s presnosťou detekcie tlaku v pneumatikách až do ±1 psi, automaticky zastaví nafukovanie po dosiahnutí požadovanej hodnoty. Nechýba 6 prednastavených režimov nafukovania.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.