Reklama

3 najlepšie smart hodinky do 1 000 eur. Čím sú výnimočné?

Zdroj | Huawei
Michal Sobek
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Smart hodinky sú stále aktuálnym technologickým fenoménom, ktorý si osvojilo už množstvo používateľov. Teraz sa pozrieme na tie s cenou atakujúcou 1 000 eur.

Ak sa vám zdá 1 000 eur za smart hodinky priveľa, chápeme, ale treba jedným dychom dodať, že napriek tomu nejde o najdrahšie smart hodinky figurujúce na slovenskom trhu.

Na druhej strane, na trhu nájdete aj podstatne lacnejšie modely za desatinu ceny, ktoré vás taktiež môžu zaujať. Ich výberom sme sa venovali v našom predošlom článku.

Obsah pokračuje pod reklamou

Vysoká cenovka neznamená len to, že platíte za značku. Dostávate skutočne prémiový produkt z hodnotných materiálov, ktorý sa nemusíte hanbiť nosiť na zápästí pri športe, ku obleku či košeli.

Je to skrátka to najlepšie, čo aktuálne technologickí giganti vedia pre svojho zákazníka pripraviť. Očakávajte tak aj prémiové displeje, pokročilé funkcie, telefonovanie alebo aj bezkontaktné platenie.

My sme do nášho výberu zaradili trojicu smart hodiniek od výrobcov Apple, Garmin a Huawei.

1.

Apple Watch Ultra 2

Ide už o druhú generáciu najprémiovejších smart hodiniek od Apple. Dokazujú to hlavne svojim titánovým telom a krycím zafírovým sklíčkom. Hlavným lákadlom je 1,92-palcový LTPO Retina displej s maximálnym jasom až 3 000 nitov. Výkon má na starosti procesor Apple S9, takže systém watchOS 10 ide skutočne plynulo a bez zaváhania.

Okrem toho nimi môžete volať, odpovedať na notifikácie hlasom alebo pomocou klávesnice či vykonávať bezkontaktné platby pomocou Apple Pay. Sú vybavené všetkými potrebnými senzormi, vrátane EKG, a sú vhodné aj na potápanie. Podľa Apple by mali vydržať 3 dni na jedno nabitie. Nakoniec sú vybavené aj akčným tlačidlom a obsahujú funkciu sirény.

Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

2.

Garmin fénix7 Pro

Odolné športové hodinky od Garminu majú telo z polyméru doplnené o prvky z titánu a displej je krytý zafírovým sklíčkom. Vpredu sa nachádza 1,3-palcový transflexný MIP displej, ktorý neustále svieti a najviac si rozumie s priamym slnkom. Garmin už tradične neuvádza procesor, ale to v tomto prípade nie je absolútne podstatné.

Vychytávkou modelu je najnovšia generácia senzoru Garmin Elevate 5, integrované praktické LED svetlo, čo sa hodí najmä pri športových aktivitách počas večera a aj platenie cez Garmin Pay, avšak s hodinkami sa nedá telefonovať. Výdrž sa pohybuje na neuveriteľnej hodnote až 37 dní, pričom vrcholný model disponuje aj solárnym nabíjaním. Určite si prečítajte aj našu recenziu.

Obsah pokračuje pod reklamou

Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

3.

Huawei Watch Ultimate

Model od Huawei je skutočným šperkom na vašom zápästí. Telo je totiž vyrobené zo zirkónovej zliatiny doplnenej o zafírové sklíčko. Dominantou modelu je 1,5-palcový LTPO AMOLED displej s rozlíšením 466 x 466 pixelov. Ani tu Huawei nezverejňuje použitý procesor, ale chod systému HarmonyOS je maximálne plynulý.

Aj tento model vám okrem iného zmeria aj EKG, aj si s ním pohodlne zavoláte. Jeho nevýhodou je, že nepodporuje bezkontaktné platby. Výdrž by sa mala pohybovať na úrovni 14 dní. Určite si prečítajte aj našu recenziu.

Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.