Reklama

3 káblové slúchadlá do uší, v ktorých sa nikdy nevybije batéria

Zdroj | JBL
Richard Pliešovský
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Bezdrôtové slúchadlá sú vynikajúcim príkladom toho, ako sa vyvíjajú technológie. Odstrihnúť sa od večne zamotaných káblov ocenil prakticky každý používateľ. Alebo nie?

V poslednej dobe ste si možno všimli, že čoraz viac ľudí používa káblové slúchadlá. Káblové slúchadlá z nedávnej minulosti sú teraz trendy. Generácii Z prinášajú nostalgickú atmosféru a celebrity im robia reklamu.

Od uvedenia slúchadiel AirPods v roku 2016 sa káblové slúchadlá dostali do nemilosti. Dnes sa však situácia mení a už nie je cool nosiť bezdôvodné érpody, ale naopak, opäť sa pripájať cez kábel. Okrem (nepraktickej) romantiky, ekologického aspektu (batéria sa raz zničí) je tu aj praktický aspekt.

Obsah pokračuje pod reklamou
1.

Apple EarPods

Apple EarPods MMTN2ZM/A sú štýlové slúchadlá do uší, ktoré nezaberajú veľa miesta a hlavne – nikdy sa nevybijú. Nevýhodou je, samozrejme, káblový prenos signálu, ale na druhej strane, kráčate s dobou. Konštrukcia EarPods vychádza z tvaru ľudského ucha, čo je v porovnaní so štandardnými okrúhlymi modelmi ich veľkou výhodou. Pri nosení vám poskytnú maximálny komfort.

Zdroj | Apple

Slúchadlá výborne držia, netlačia a drvivej väčšine užívateľov vyhovujú viac než klasické štuple. Ponúkajú jednoduchý ovládač, pomocou ktorého možno regulovať hlasitosť, prehrávanie skladieb i videí či prijímať telefonické hovory. Sú tiež zároveň odolnejšie voči potu a vode. K dispozícii s s USB-C portom, ako aj so starším typom Lightning.

2.

JBL Quantum 100

JBL Quantum 100 sú vybavené funkciou JBL QuantumSOUND Signature, vďaka čomu vás dostanú presne do stredu akcie a diania. Ponúkajú presným zvukom, ktorý umožní počuť aj tie rozmanité detaily. Odpojiteľný mikrofón je určený na snímanie hlasu pre čistú komunikáciu. Je odpojiteľný a umožňuje jasné interakcie s viacerými hráčmi, zatiaľ čo náušníky z pamäťovej peny vám umožňujú hru pohodlne hrať celé hodiny.

Zdroj | JBL

Zvuk zabezpečujú 40 mm dynamické meniče s frekvenčnou odozvou 20 až 20 000 Hz. Maximálny výstupný výkon je 20 mW, impedancia 32 ohmov. Hmotnosť slúchadiel je 220 g.

3.

Koss Porta Pro

Koss Porta Pro sú legendárne slúchadlá, ktorým sa svojho času hovorilo high-endové slúchadlá pre chudobných. Zvuk sprostredkovaný týmto modelom je stále jedným z najlepším, aký môžete získať. Pri pohľade na cenovku sa to zdá až neuveriteľne, ale hrajú naozaj neskutočne. Nezáleží na tom, či ich používate na cestách alebo doma.

Zdroj | Koss
Obsah pokračuje pod reklamou

Koss Prto Pro sú na trhu už od roku 1984, dodnes si zachovali originálny dizajn, výkon a predovšetkým kvalitu. Slúchadlá sú vyhľadávané najmä vďaka silným a hutným basom. Vynikajú najmä pri počúvaní elektronickej a rockovej hudby. Ich pridanou hodnotou je ich skladnosť, viete si ich jednoducho zložiť na minimálny rozmer. Zvuk zabezpečujú meniče s frekvenčnou odozvou 15 až 25 000 Hz pri impedancii 60 ohmov. Hmotnosť slúchadiel je 60 g.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.