Reklama

3 hybridy do 25-tisíc € ihneď k odberu

Lissett Pliešovská

Hybridné automobily sú poháňané dvoma rozličnými druhmi pohonu, majú síce vyššiu obstarávaciu cenu ako bežné autá so spaľovacími motormi, no vyznačujú sa ekologickejšou prevádzkou. Naše ovzdušie je čoraz viac znečistené a práve tento druh vozidiel je šetrnejší k životnému prostrediu.

Čo však zaujíma viac a častejšie vodičov je skutočnosť, že majú nižšiu spotrebu, menšie prevádzkové náklady, bývajú vybavené modernejšou technológiou, majú dobré jazdné vlastnosti, sú tichšie a v neposlednom rade, majú vyššiu hodnotu pri opätovnom predaji.

Pozrite si

Toto sú 3 autá so spotrebou do 5 litrov benzínu!

Obsah pokračuje pod reklamou

My sme dnes vyhľadali 3 hybridy, ktoré sú do 25-tisíc € a ihneď k odberu. Ich najväčšou výhodou je, že viete na nich odísť domov a bez čakania na dodanie. Niekedy môže byť cena skladového vozidla nižšia ako objednaného, lebo predajca sa neraz chce zbaviť skladových zásob alebo prichádza na trh nový model. Pri týchto autách sa nemusíte obávať prekvapení v štýle zmien ceny pri dodaní a ani sa vám nestane, že vozidlo malo byť dodané v máji a vy ho nemáte ešte ani v júli.

Má to aj nevýhody, nevyberiete si farbu, stupeň výbavy, nenavolíte pakety. Proste z niečoho upustíte, alebo na niečo privolíte, je to o kompromise, na ktorý ste ochotný pristúpiť za cenu, že odchádzate domov v novom aute.

1.

PEUGEOT 208 New Allure 1.2 Hybrid

21 100 € ihneď k odberu

PEUGEOT 208 New Allure 1.2 Hybrid 100k e-DCS6 (MHEV) môžete mať s výraznou zľavou – namiesto cenníkovej 24 350 €, je to o 3 250 € menej, čiže 21 100 €. Ide pritom o modelový rok 2024 v efektnej svetlozelenej farbe s 1,2-litrovým motorom, automatickou 6-stupňovou prevodovkou a 74 kW výkonom. Li-ion 48 V batéria má využiteľných 432 Wh.

Zdroj | peugeot.sk

Vo výbave nájdete napríklad predné a zadné parkovacie senzory, elektrickú parkovaciu brzdu + vyvýšenú stredovú konzolu s lakťovou opierkou, digitálny prístrojový panel s 10″ displejom a možnosťou personalizácie, dažďový senzor, či prednú masku chladiča s dekoratívnymi prvkami vo farbe karosérie. Samozrejmosťou je množstvo bezpečnostných asistentov, automatické rozsvietenie svetiel a 6 airbagov.

2.

Toyota Corolla

23 990 € ihneď k odberu

Toyota Corolla Sedan MC23 – 1.8 Hybrid 140k – Comfort TECH je skladom vo výraznej zľave. Namiesto cenníkových 27 990 € je k dispozícii za 23 990 €. Aj v tomto prípade ide o ročníkový model 2024. Motor má objem 1,8 l a ponúka výkon 103 kW.

Zdroj | toyotaprievidza

Vo výbave nájdete zadnú parkovaciu kameru, predné a zadné parkovacie senzory, senzor dažďa, senzor šera, elektrochromatické spätné zrkadlá, centrálne zamykanie, elektrickú parkovaciu brzdu, multifunkčný dotykový monitor s Android Auto a Apple CarPlay, bezkľúčové nastupovanie a štartovanie Smart Entry & Start.

3.

Renault Clio esprit Alpine E-Tech

24 880 € ihneď k odberu

Lacnejšie môžete získať aj Renault Clio esprit Alpine E-Tech full hybrid 145. Z pôvodnej sumy 25 920 € je teraz ihneď k odberu za 24 880 €. Opäť je to modelový rok 2024 so 105 kW motorom, maximálnym krútiacim momentom 205 Nm a 6-stupňovou automatickou prevodovkou.

Zdroj | autoštýl

Vo výbave nájdete napríklad zadnú parkovaciu kameru, dažďový a svetelný senzor, systém sledovania mŕtveho uhla, adaptívny tempomat, hands-free kartu Renault pre bezkľúčové otváranie a štartovanie, elektrické sťahovanie predných okien s impulzným ovládáním, 10″ prístojový štít, multimediálny a navigačný systém Easy Link 9,3″ s podporou zrkadlenia smartfónu, poloautomatická parkovacia brzda s funkciou Auto-Hold, či multi-sense (3 nastavenia celého vozidla, ambientné osvetlenie interiéru).

Obsah pokračuje pod reklamou

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.