Reklama

3 gadgety pre fotenie smartfónom na dovolenke a výletoch

Zdroj | Motorola
Richard Pliešovský
Zdroj | Motorola
Zdroj | Motorola

V minulosti v lete, na výletoch a dovolenkách predstavovalo nevyhnutné vláčenie fotoaparátu, či dokonca aj videokamery. Dnes to všetko veľmi dobre nahrádza smartfón, ktorý máme tak či tak vo vrecku.

Kto chce mať niečo viac, ako len náhodné momentky, však musí aj dnes k smartfónu pribaliť pár drobností. Tie sa postarajú o lepší výsledok, alebo dodajú pár miliampérov a predĺžia tak výdrž batérie na dlhom tripe.

Gadgetov na fotenie smartfónom je neúrekom, no v skutočnosti potrebujete mať toho so sebou len minimum. Vybrali sme pre vás tri doplnky, ktoré stoja za povšimnutie.

Obsah pokračuje pod reklamou
1.

JOBY Beamo Ring Light MagSafe

Zdroj | JOBY

Kruhové LED svetlo JOBY Beamo Ring Light MagSafe je určený pre iPhony podporujúce technológiu MagSafe, čiže iPhone 12 a novší. Kompaktný dizajn kruhového svetla je ideálny na cestovanie. Ponúka mäkké svetlo s teplotou 5 600 K, jas si môžete ovládať v 4 úrovniach. Flip dizajn umožňuje použitie s prednou aj zadnou kamerou. Vstavané zrkadlo pomôže pri rýchlej kontrole vzhľadu. Svietiť dokáže až 4 hodiny, nabijete si ho cez USB-C kábel.

2.

Swissten Black Core Slim Power

Zdroj | Swissten

Powerbanka Swissten Black Core Slim Power má kapacitu 30 000 mAh, talže sa postará o niekoľkonásobné nabite smartfónu a ďalších mobilných zariadení. Nabíjací výkon je 18 W, zariadenie podporuje Quick Charge 3.0, mobil si nabijete na 50 % kapacity len za 30 minút. Swissten ponúka tri výstupy na nabíjanie: USB-C (PD) a dva klasické USB-A porty. Na nabitie powerbanky je potom možné využiť vstupy Lightning, microUSB, alebo USB-C.

3.

Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod je selfie stick a statív v jednom. Jemné diaľkové ovládanie Bluetooth reaguje rýchlo a jemne. 360 stupňový rotačný a nastaviteľný telefónny stojan ponúka možnosť snímania zaujímavých uhlov pre pohodlné fotografovanie a filmovanie. Šírka mobilu môže byť od 56 do 89 mm, hmotnosť statívu je 155 g, kompatibilný je od Android 4.3, alebo iOS 5.0.

Obsah pokračuje pod reklamou

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.