Reklama

3 dôvody prečo Office 365 od Telekom zefektívni vaše podnikanie

Zdroj | Microsoft
TECHBOX
Zdroj | Microsoft
Zdroj | Microsoft

IT riešenie v cloude, výhody korporátu dostupné v malej a strednej firme, ale aj silná podpora od veľkého hráča. To je Office 365 od Slovak Telekom.

Zabezpečiť firmu IT riešením dnes nie je problém. Problémy skôr prichádzajú počas aktívneho používania. Čo sa na začiatku mohlo javiť, ako krok k funkčnosti a zvýšeniu efektivity práce, môže byť vo finále poriadna brzda.

Zdroj | pixabay.com

Ak si chcete zabezpečiť funkčnosť a vytúžené zvýšenie efektivity práce, siahnite po niečo overenom. Jasnou voľbou je Office 365. Ak si týmto riešením vybavíte firmu od Telekom získate spoľahlivého partnera, ktorý sa o vaše IT bude starať dôsledne a priebežne.

Zdroj | Microsoft

Čo všetko spojenie Office 365 a Telekom ponúka sme vám predstavili v článku Efektívnejší biznis? Pomocou Office 365 od Telekom rozhodne áno!, dnes a pozrieme na 3 najväčšie benefity.

1. Nie len nástroje, ale komplexná staroslivosť

Zatiaľ čo väčšina firiem len predáva licenciu na Office 365, Telekom ponúka komplexnú starostlivosť o svojich zákazníkov. Znamená to toľko, že než vôbec cloudový Office 365 kúpite, budete mať stretnutie s odborníkom, ktorý spozná váš biznis, stav vášho IT, naštuduje si nástroje, ktoré aktuálne používate. Na základe získaných informácií vám navrhne riešenie presne na mieru.

Zdroj | pixabay.com

Office 365 totiž nie sú len známe pracovné nástroje word, excel a powerpoint. Pomocou balíku od Microsoft môžete, napríklad, zjednodušiť prácu agentom v call centre tak, že zjednodušíte zdieľanie informácií a znížite ich pracovné zaťaženie. Áno, presne toto sa dá s Office 365 dosiahnuť, ak vám balík nasadí odborník.

Starostlivosť o zákazníka zo strany Telekomu nekončí ani tu. Odborník vám celé riešenie nainštaluje, otestuje, zaškolí vás alebo zamestnancov. Počas používania máte k dispozícií servis a opravu chýb v Slovenčine.

2. Dokonalá dostupnosť a množstvo výhod vďaka cloudu

Vysvetľovať prečo je rozumnejšie cloudové riešenie akéhokoľvek systému, zrejme nie je úplne nutné. Každého hneď napadne dostupnosť z rôznych zariadení či miest, rozšírenie úložného priestoru aj mimo váš hardvér alebo okamžitý prístup k projektu a jeho úprava v reálnom čase, ak pracujete v tíme.

Zdroj | pixabay.com

Predplatné cloudového Office 365 v porovnaní s jednorázovou kúpou sa však oplatí aj pre iné dôvody. Vždy najnovšia aktualizácia, starostlivosť o bezpečnosť, nové funkcie, prístup z viacerých počítačov, aplikácia do smart zariadení, 1 TB úložného priestoru naviac, 50 GB úložného priestoru v e-mailovej schránke alebo technická podpora. Pri jednorázovej kúpe o všetky tieto služby prídete.

3. Využívajte možnosti korporátu v malej či strednej firme

Mať komplet IT riešenie pod jednou strechou je typické pre korporáty, no často náročné pre malé a stredné firmy. Office 365 vám umožní využívať mnohé nástroje, ktoré by boli inak len veľmi ťažko realizovateľné. Mailom riešeným cez Offcie 365 získate kapacitu 50 GB, naviac vám Telekom vaše pôvodné mailové riešenie preklopí bez straty či obmedzenia. Zároveň od Telekomu máte možnosť získať nastavenie mailovej politiky a servis mailov.

Riešenie firemného IT cez cloud sme už predstavili v bode dva. V tomto prípade je doslova nadčasovým riešením možnosť v reálnom čase pracovať na projekte tímovo, nie ste teda nútení pracovať vyložene v kancelárii. Office 365 ponúka tiež možnosť vnútro firemného četu alebo možnosť organizovať videokonferenciu.

Zdroj | telekom.sk

Telekom poskytuje počas celého predplatného technickú podporu. Operátor dokonca sľubuje, že v prípade bezproblémového prechodu na Office 365 migrácia prebehne s minimálnym až žiadnym obmedzením vášho biznisu. Zaškolenie zo strany Telekomu je rovnako v predplatnom.

Office 365 od Telekom môžete mať už od 3,80 € mesačne, ak sa rozhodnete pre licenciu Office 365 Business Essentials.

Článok sme pripravili v spolupráci so Slovak Telekom.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.