Reklama

3 dôvody, prečo je tento smartfón dokonalý vianočný darček (nielen) pre mladých

Zdroj | Huawei
TECHBOX
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Poznáte to. Každý rok sa snažíte pripraviť sa na Vianoce, a už počas roka zbierať tipy, čím obdarovať rodinu a blízkych pod stromček. No keď príde na lámanie chleba, neviete si dať rady. Obzvlášť ťažké to ale majú rodičia tínedžerov, teda takzvanej generácie Z, ktorú nezaujíma nič iné, než virtuálny svet.

Našťastie, technológie sú stále vďačným tipom, a navyše – ich výrobcovia neustále posúvajú limity a prinášajú zariadenia, ktoré dokážu vyhovieť aj požiadavkám náročnej mládeže. Prinášame 3 dôvody, ktoré vás presvedčia, že novinka od Huawei je ideálnym tipom na vianočný darček.

Generácia Z sú mladí, ktorí prakticky vyrastali s nejakou technologickou hračkou v ruke. Nie je teda prekvapením, že pokiaľ ide o vianočné darčeky, príliš ich neuspokojí, keď si nájdu pod stromčekom obyčajné ponožky.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Huawei

Fakt, že dnešná mládež sa neuspokojí len tak s hocičím, si uvedomuje aj spoločnosť Huawei, ktorá pred nedávnom priniesla na trh svoj najnovší smartfón. Huawei nova 10 SE v sebe ukrýva eleganciu a prvotriedny výkon v podobe gigantickej výdrže baterky v štýlovom tele, a v neposlednom rade vypeckovaný fotoaparát, ktorý zvládne odfotiť aj tie najväčšie fotografické výzvy, či natočiť originálne TikTok videá na počkanie.

Fotenie, ktoré baví

Fotenie, natáčanie, strihanie, a zdieľanie fotiek a videí – to majú dnešní tínedžeri prakticky zakódované v DNA. Veď prvé, čo urobia po tom, čo sa ráno zobudia je to, že otvoria niektorú foto aplikáciu a o pár sekúnd už internetom letí fotka o tom, že sú už hore. Aj preto sú ich požiadavky na kvalitu fotoaparátu astronomické.

Pozrite si

Fotograf radí: S týmto smartfónom budú profesionálne fotky hračka

Našťastie, na to mysleli aj inžinieri v Huawei a selfie kameru vybavili 16 MPx, zatiaľ čo hlavný fotoaparát Huawei nova 10 SE sa môže pochváliť poriadnou porciou – až 109 Mpx. Zadný fotoaparát doplnili o ultraširokouhlý objektív, ktorý zachytí rozľahlé výhľady, a nechýba ani makro fotoaparát pre detailné fotky jedla, či priblížených obrázkov, ktoré Gen Z tak miluje zdieľať na sociálnych sieťach.

S Huawei nova 10 SE môžu mladí predviesť svoje párty outfity, či zdieľať skupinové fotografie v dokonalom osvetlení. Fotoaparát zbiera viac svetla vďaka snímaču s ultra vysokým rozlíšením. Vďaka pokročilej technológii redukcie šumu viacerých snímok smartfón zaisťuje, že snímky zhotovené v horších svetelných podmienkach sa môžu pochváliť optimálnym jasom, a menším obrazovým šumom, čím sa zvýrazňujú detaily fotografie.

Zdroj | Huawei

Navyše, pri fotografovaní nočných portrétov Huawei nova 10 SE zachytáva vzhľad a pohyby objektov tak, ako vyzerajú v skutočnosti – čiže všetky dobrodružstvá budú zachytené tak, ako sa naozaj stali.

Huawei však nezabúda ani na obľúbencov videí, či tých, ktorí radi zdieľajú svoj život na aplikáciách ako je napríklad TikTok, či Instagram. Či už uverejňujú príspevky o svojom živote, architektúre, či nečakané momentky, môžu sa spoľahnúť na kvalitné zábery, ktoré pobavia alebo inšpirujú ich followerov.

Superrýchle nabíjanie a poriadna výdrž

Novinka od Huawei prichádza s novou vylepšenou výdržou batérie, hernými možnosťami a zábavnými funkciami, čím prináša zážitky, ktoré dnešní mladí od svojho smartfónu očakávajú. Smartfón navyše podporuje superrýchle 66 W Huawei SuperCharge nabíjanie, vďaka ktorému trvá nabitie telefónu na plnú kapacitu len 38 minút 1 a podľa laboratórnych testov Huawei plne nabitá batéria vydrží nepretržite až 12 hodín, takže si nemusia robiť starosti s nosením nabíjačky do školy, či na prednášky.

Pokiaľ ide o hranie hier, dnešná mládež vyžaduje od smartfónu prvotriedny výkon bez otravného sekania, ktoré by im iba uberalo na hernom zážitku. Huawei nova 10 SE preto prichádza s funkciou Touch Turbo, ktorá vylepšuje dotykovú odozvu displeja, aby smartfón zaznamenal aj rýchle dotyky obrazovky viacerými prstami naraz pre dokonalý herný zážitok, kedykoľvek a kdekoľvek.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ladí ku každému štýlu

Rodičia dobre vedia, že pokiaľ ide o módu či estetickú stránku vecí, nikto nemá vyššie nároky ako práve tínedžer. Našťastie, aj dizajn patrí k silným stránkam tejto smartfónovej novinky. Štýlový Star Orbit Ring fotoaparátu sa pod svetlom krásne trblieta a vytvára diamantový lesk. Povrchová úprava proti dotyku prstov pôsobí proti šmuhám a vode, vďaka čomu je povrch vysoko odolný proti každodennému opotrebovaniu a poškriabaniu.

Zdroj | Huawei

Huawei nova 10 SE prichádza v dvoch odvážnych a mladistvých farbách: Starry Silver a Starry Black doplnené o klasický dizajn, ktorý sa pod svetlom krásne trblieta a vytvára diamantový lesk. Obe farebné prevedenia predstavujú svoj vlastný estetický štýl, aby vyhoveli originálnemu vkusu každého tínedžera.

Ak máte doma ašpiranta na darček, potešte ho na Vianoce špičkovým smartfónom, ktorý navyše nezruinuje rodinný rozpočet – predáva sa za 379 eur u maloobchodných predajcov a operátora Orange.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.