Reklama
  • #iOS
  • 4 min.
  • 17.6.2014

3 aplikácie, ktoré by nemali chýbať v iPhone žiadneho fanúška futbalu!

Marek Šimunek

Svet žije futbalom. Veď v Brazílii sa práve konajú 20-te Majstrovstvá sveta vo futbale. Prinášame vám preto tip na aplikácie, pomocou ktorých si sledovanie futbalových zápasov uľahčíte, alebo sa minimálne včas dozviete o výsledkoch a o tom, čo sa na najväčšom futbalovom sviatku roku aktuálne deje.

FIFA 2014

Majstrovstvá svete vo futbale sú tak veľkým fenoménom, že sa v App Store objavilo hneď niekoľko aplikácií, ktoré sa im viac, či menej venujú. Keďže tento futbalový sviatok roka začal iba minulý týždeň prinášame vám prehľad troch top aplikácií pre sledovanie diania v Brazílii aj priamo z vášho smartfónu.

FIFA

Samozrejme v top troch aplikáciách nesmie chýbať oficiálna aplikácia FIFA, ktorá vám umožní nielen sledovanie diania na Majstrovstvách sveta vo futbale. Nechýba rozpis jednotlivých zápasov, ako aj možnosť sledovať váš obľúbený tím a všetky jeho výsledky. Samozrejmosťou je aj exkluzívny obsah, ako videá a fotografie, na ktorých môžete takmer v reálnom čase prežívať atmosféru v Brazílii.

FIFA

Ak si potrpíte na aktuálnych informáciách tak vás poteší Live Blog s informáciami aktualizovanými každú minútu, ako aj doterajšie hodnotenie tímov, podľa odohraných zápasov. Pomocou aplikácie sa môžete priamo zapojiť do diania na Majstrovstvách sveta, nakoľko po každom zápase sa koná hlasovanie o muža zápasu. Ak vám ani to nestačí nájdete okrem iného priamo v tejto aplikácii aj live výsledky z národných súťaží, pričom nechýba ani slovenská Corgoň Liga.

STIAHNITE SI aplikáciu FIFA v App Store

FIFA

Hodnotenie: 10/10

Veľkosť: 31,6 MB

Cena: 0,00 €

 

Yahoo! Sports

Ďalšia vydarená aplikácia, ktorá je zadarmo dostupná pre iPhone a iPad a prináša informácie z Majstrovstiev Sveta vo futbale. Nechýba zobrazenie aktuálne prebiehajúcich zápasov s live výsledkami, ako aj zobrazenie tých minulých a budúcich. Pri už odohraných zápasoch si môžete zobraziť detaily o priebehu hry, vrátane štatistík a slovného priebehu zápasu. Yahoo! Sports síce nie je graficky na úrovni oficiálnej aplikácie, ale ponúkne rovnako podrobné informácie.

Yahoo! Sports

Priamo v aplikácii si môžete nastaviť aj upozornenia, aby sa nestalo, že zabudnete na dôležitý zápas. Samozrejme nesmie ani v podobných aplikáciách chýbať možnosť zdielania obsahu na sociálnych sieťach. Okrem informácií o zápasoch nájdete v tejto aplikácií aj novinky zo sveta futbalu, videá a samostatné štatistiky pre jednotlivých hráčov, vrátane ich krátkej charakteristiky. Ak vás už unudí futbal ponúkne vám aplikácia Yahoo! Sports dostatok informácií aj z iných športov, ako je napríklad NBA, MLB, NHL, či Tenis.

STIAHNITE SI aplikáciu Yahoo! Sports v App Store

Yahoo! Sports

Hodnotenie: 9/10

Veľkosť: 44,2 MB

Cena: 0,00 €

 

eVýsledky

Aplikácia eVýsledky patrí k tým jednoduchším. Zbytočne by ste v nej hľadali online prenosy. Ponúka však veľmi podrobne spracované výsledky jednotlivých zápasov vrátane štatistík, zostáv, ktoré na jednotlivé zápasy nastúpili, alebo live komentáre k jednotlivým zápasom. Nechýbajú dokonca ani kurzy na jednotlivé zápasy, ktoré ocenia najmä tipujúci nadšenci futbalu. Samozrejme okrem Majstrovstiev Sveta v nej nájdete aj iné futbalové ligy, vrátane tých slovenských až po 3. Ligu.

eVýsledky

Poteší aj možnosť označovať si zápasy ako obľúbené a mať k nim vďaka tomu rýchly prístup. Na svoje si v tejto aplikácii prídu aj milovníci iných športov, keďže aplikácia ponúka prehľad výsledkov a štatistík aj pre hokej, tenis, basketbal, hádzanú, baseball a volejbal, spolu s množstvom iných športov. Aplikácia eVýsledky ponúka skutočne veľa informácií aj keď v graficky jednoduchšom šate.

STIAHNITE SI aplikáciu eVýsledky v App Store

eVýsledky

Hodnotenie: 8/10

Veľkosť: 10,7 MB

Cena: 0,00 €

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.