Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 18.4.2014

24me – kalendár, ktorý sa stane vašim osobným asistentom

Marek Šimunek

Už samotný kalendár v iOS je pre väčšinu majiteľov dostatočný, avšak aj napriek tomu existuje niekoľko desiatok alternatívnych riešení. Na jednu alternatívu sa dnes pozrieme. Je to totiž kalendár, ktorý sa snaží maximálne uľahčiť tú základnú úlohu, ktorou je samozrejme organizácia vášho času.

24me Personal Assistant

STIAHNITE SI aplikáciu 24me Smart Personal Assistant v App Store

Vývojári kalendára 24me ho už aj v samotnom App Store propagujú ako nasledujúcu generáciu kalendára, ktorý je navyše inteligentný. V podstate sa v tomto prípade nejedná ani tak o kalendár, ako o osobného asistenta, ktorý sa o vás stará. V jednej aplikácii tak získate kalendár, spolu s manažérom úloh a pripomienok. Samotné prostredie aplikácie nemá prvky nového iOS 7, čo môže niektorým používateľom prekážať. Zvládnuť ovládanie sa tiež môže zdať na prvý pohľad pomerne zložité, ale v momente keď si na neho zvyknete, pochopíte čaro aplikácie 24me. Základom je trojica tlačidiel v hornej časti, v ktorej prepínate medzi zobrazením kalendára, úloh a notifikácií. V zobrazení kalendára vidíte v hornej časti dni týždňa a v spodnej celý deň po hodinách. Ak si chcete zobraziť mesiac, postačí len políčko s týždňom potiahnuť dole.

V čom však tento kalendár exceluje je najmä pridávanie nových udalostí, alebo úloh. Postačí stlačiť tlačidlo plus, následne si vybrať kategóriu z možností stretnutie, telefonát, správa, či email, pridať komu chcete telefonovať. Daná osoba sa automaticky začne vyhľadávať vo vašom telefónnom zozname, následne pridáte čas, poznámku, prípadne prioritu a je to. Samozrejme keď príde čas na zatelefonovanie ponúkne vám 24me priamu možnosť telefonovať, prípadne ak idete na stretnutie môže vás tam navigovať pomocou Google máp, Apple máp, či dokonca pomocou aplikácie Waze! Všetko sa pritom deje priamo v tejto jedinej aplikácii a vy sa nemusíte nikam prepínať. Samozrejme, že aj 24me má svoje chyby a hlavne prostredie, alebo nemožnosť zobrazenia všetkých schôdzok daného týždňa na jednej obrazovke môže mnohým prekážať, ale keďže je 24me zadarmo, stojí minimálne za vyskúšanie.

24me Personal Assistant

24me Smart Personal Assistant

Hodnotenie: 7/10

Veľkosť: 25,5 MB

Cena: 0,00 €

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.