Reklama

200 € zľava, 4K rozlíšenie a 139 cm obraz. Sony Bravia sa teraz oplatí

Zdroj | Sony
Richard Pliešovský
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Japonské Sony je priekopníkom v mnohých oblastiach. Súčasníci dôverne poznajú PlayStation, tí skôr narodení vedia, že prvý prenosný prehrávač vymyslela práve táto firma, ktorá dala svetu názov Walkman.

Sony je však aj o kvalitných televízoroch. Pokukujete po novom modeli a rozmýšľate, ktorú značku si vybrať? Dajte šancu Sony, potešíte nielen celú rodinu, ale i peňaženku.

Aktuálne je totiž model Sony Bravia KD-55X75WL k dispozícii za výhodnú sumu, ktorá predstavuje úsporu až 207,00 €.

Obsah pokračuje pod reklamou

Smart LED TV má 4K UHD rozlíšenie, naplno ho tak využijete pri sledovaní televíznych relácií, filmov, ale i pri hraní hier. Farebné podanie vylaďuje procesor X1, v reálnom čase vykonáva analýzu obsahu. Sony Bravia KD-55X75WL je vybavený reproduktormi X-Balanced s výkonom 2 x 10 W. Zážitok zo sledovania vylepší Dolby Atmos a Dolby Vision.

Zdroj | Sony

Bravia podporuje niekoľko formátov vysokého dynamického rozsahu, napr. HLG či HDR10. Televízor si môžete ľahko upevniť aj na stenu, vzadu sa nachádza držiak štandardu VESA (300 × 300 mm). Ak si pripojíte k TV externý harddisk, môžete si nahrávať vaše obľúbené programy. Pripojenie k smart zariadeniam, soundbarom a internetu zabezpečuje Bluetooth, Wi-Fi ako i LAN kábel.

K Sony Bravia získate predplatné aplikácie Bravia Core na 12 mesiacov. To znamená, že získate prístup k najnovším titulom a klasikám v rozlíšení 4K HDR a IMAX Enhanced.

Vďaka Google TV budete mať prístup k množstvu filmových a seriálových titulov od streamovacích služieb (napr. Netflix, Disney+, YouTube, Spotify). Google TV má známe používateľské rozhranie, hlasové ovládanie a ponúka možnosť vytvorenia viacerých používateľských účtov.

Dobré vedieť: Google TV umožňuje priame stiahnutie obľúbených platených aj neplatených českých a slovenských aplikácií do televízora bez nutnosti vlastniť set-top box.

Telka samá rozpozná, kedy je k nemu pripojená zapnutá herná konzola. Vtedy sa prepne do režimu automatického zníženia oneskorenia v rozhraní HDMI 2.1. Vďaka tomu získate plynulejšie hranie, čo oceníte predovšetkým pri rýchlych a náročných hrách (FPS akcie, športové a pretekárske hry).

Televízor Sony Bravia KD-55X75WL sa bežne predával za 866,00 €, no teraz si ho viete kúpiť už od 659,00 €, čo je o 207,00 € menej (23,9 %), takže sa naozaj oplatí. Na záver dôležitá rada. V prípade, že uvažujete nad kúpou televízora, dajte si pozor z akého e-shopu si ho objednáte. Pre pokoj v duši si prečítajte skúsenosti používateľov s vybraným obchodom. Už tradične nájdete zaujímavé ceny na Heureka.sk, kde si viete vybrať aj z overených e-shopov.

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.