Reklama

200. deň: Antarktída má svoj Street View skôr než Slovensko

Drahomír Piok

Nový Office 2013 vyzerá skvele, no ako to bude v telefónoch? Street View zavítalo na najchladnejšie miesta na svete, na Antarktídu. Pozrite sa ako žijú tučniaci. Nexus 7 sa už tento týždeň začne predávať v Európe. Samsung Galaxy S III s 64 GB miesta bude dostupný len v určitých lokalitách.

Nenechajte si ujsť ani naše dnešné aktuality:

Office 2013 je oficiálny, prináša obrovské množstvo vylepšení!

Windows 8 v Transformeroch od Asusu

Lenovo ThinkCentre M72e a M92p: Vyhláste vojnu veľkým obludám v kanceláriách!

SHMUDroid: predpoveď počasia pre náročných

Office 2013 v telefónoch

Nový Windows Phone 8 sa dočká aj plnej podpory Office 2013. Špeciálna aplikácia bude synchronizovať obsah totožný s vašim kontom. Takže aj v telefóne rýchlo nájdete všetky svoje dôležité dokumenty.

Office 2013

Antarktída ma už svoj Street View

Google nedávno sprístupnil novú atraktívnu lokalitu, kam sa každý z nás zrejme tak skoro nepozrie. Zaujímavé fotografie boli zachytávané od roku 2010. Nedostupná Antarktída je tak na Google Street View skôr než naše malé Slovensko.

Nexus 7 už v obchodoch

Už tento týždeň sa dostane Nexus 7 8 GB do predaja vo Veľkej Británií. Jeho 16 GB verzia príde na konci mesiaca. Predaj bude realizovaný cez službu Google Play. Na Slovensku ho zrejme zakúpite len neoficiálnou cestou.

Nexus 7

64 GB v SGS III až v druhej polovicu roka

Najvyššia verzia vlajkovej lode Samsungu bude dostupná v oznámených 64 GB niekedy v priebehu druhej polovice roka. Teda pre upresnenie až za pár mesiacov. V komerčnom predaji ju však tiež zakúpite len na určitých trhoch.

Samsung Galaxy S III

Volajte vo firme a doma neobmedzene

Ak ste podnikateľ alebo živnostník s O2 Paušálom, máte od dnes možnosť si v O2 aktivovať služby Vo Firme Neobmedzene alebo O2 Partner neobmedzene. V prvom prípade za 3,50 € mesačne môžete volať na firemné SIM karty zadarmo, v druhom prípade za 3 € mesačne zas na jedno vami zvolené číslo v sieti O2.

O2

 

Foto: Google, Microsoft, Techbox, O2

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.