Reklama

192. deň: Windows 8 oficiálne už za 3 mesiace

Drahomír Piok

Windows 8 by mal vstúpiť do komerčného predaja už v októbri 2012. Canon pri svojej zrkadlovke musí rešiť nezvyklý problém. V gripe sa nachádzajú nebezpečné chemikálie a alergény. Vlastný OS podľa názvu prehliadača už nemá len Chrome, ale aj Mozilla. Čo prináša? A na koniec video s konceptom iPhonu, ktorý by určite strhol so sebou k zemi aj celú spoločnosť.

Nezabudnite ani na tieto naše články:

100 strán TECHBOXu 7-8 sa tlačí, zajtra už jeho elektronická verzia!

Bezdrôtové nabíjanie elektromobilov „na dlhé lakte“

HP ma prvú mobilnú multifunkčnú tlačiareň na svete!

Slúchadlá bojových pilotov pre Battlefield 3 od Razeru

Windows 8 čoskoro štartuje

Finálne odhalenie nových „okien“ sa blíži. Už o 3 mesiace by mala byť ich plná verzia na trhu a v predaji. V podobnom čase sa čaká aj na uvoľnenie nového mobilného operačného systému Windows Phone 8. S Metrom či živými dlaždicami sa budeme teda už čoskoro stretávať aj na bežnom desktope. Teda pokiaľ už nepracujete na uvoľnenej Windows 8 RC verzii.

Windows 8

Mozzila a vlastný OS?

Túto zaujímavú kombináciu skúša aj výrobca internetového prehliadača. Jeho operačný systém je založený naa HTML a telefóny, ktoré ho budú ovládať sa objavia  až v budúcom roku. Exkluzívnu novinku ako prvý využije brazílsky operátor. Firefox OS bude určený najmä low endovým a nenáročným smartfónom.

Mozilla OS

Alergia na zrkadlovky Canon

Pokiaľ vlastníte Canon EOS Rebel T4i tak zbystrite pozornosť. V pogumovaných plochách, ktoré slúžia na úchop sa našli stopy po alergénoch. Problémy môže spôsobovať chemikália a farbivo, ktoré boli použité a najmä pri kontakte rúk s očami.  Jedná sa o várku, ktorá bola vyrobená od 31. mája do 15. júna. Predané kusy z tejto „vydarenej série“ sa majú nachádzať len v USA.

 

Canon

iPhone od Spidermana

Na internete sú stovky konceptov nových iPhonov. Tomu od dizajnéra Ciccarese sa nedá zaprieť snaha o originalitu. Avšak boli by ste ochotní nosiť so sebou podobnú imidžovú vychytávku?

Foto: Techbox, digitaltrends.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.