Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

125 cm TV od Samsungu už za 346 eur

125 cm TV od Samsungu už za 346 eur
Zdroj | Samsung
Richard Pliešovský
125 cm TV od Samsungu už za 346 eur
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Aj keď sa to nezdá, leto raz skončí a my sa budeme musieť zmieriť so štyrmi stenami a jedným televízorom. Jedným? Prečo si nekúpiť ďalší? Veď práve teraz sa oplatí poobzerať po výhodných modeloch. My sme pre vás našli jednu šikovnú 4K telku, ktorú si viete dať i na terasu a počas teplých nocí a pozrieť si obľúbené videá.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Samsung UE50TU7092 má 50″ uhlopriečku, čo je slovenských 125 cm pri pomere strán 16 : 9 a rozlíšení 3 840 x 2 160 px. O spojenie so svetom sa stará nielen LAN konektor, ale aj Wi-Fi modul. Poteší podpora AirPlay 2, ale i herný mód. Operačný systém Tizen ponúka funkcie Smart TV, takže si ľahko spustíte webové aplikácie HBO Max, YouTube, Netflix, Skylink Live TV, Voyo, či Netflix.

Obsah pokračuje pod reklamou

V Samsungu skombinovali Crystal displej s čipom Crystal Processor 4K a výsledkom je obraz, ktorý fakt stojí za to. Obrazovka má 4K UHD rozlíšenie, čo znamená mimoriadny divácky zážitok. Okrem toho, vysoký dynamický rozsah HDR pracuje s jasom tak, aby bol výsledný obraz ako živý, bez pálenia očí z pozerania.

Ak dávate prednosť minimalistickému dizajnu a neteší vás predstava zamotaných káblov, pri tomto modeli sa toho obávať nemusíte. Káble sú schované priamo v stojane, takže vám nebude nič prekážať a rušiť zážitok z pozerania. Mimochodom, k TV sa môžete pripojiť cez 1x USB 2.0, 1x cez HDMI 2.1 a 1x HDMI 2.0.

Televízor Samsung UE50TU7092 sa bežne predáva za 431 eur. Teraz si ho viete zakúpiť už od 345,6 eur, čo je v tomto prípade zľava až vo výške 19,9 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien