Reklama

100-stranový vianočný TECHBOX je už v predaji

Števo Porubský

Práve dnes sa dostáva do predaja posledné tohtoročné vydanie časopisu TECHBOX, ktoré na 100 stranách prináša opäť to najlepšie, čo nám prešlo rukami alebo čo sa objavilo vo svete technológií. Keďže ide o posledné číslo v roku, nechýba ani veľká téma s tipmi na darčeky či súťažná anketa NAY TECHBOX roka 2017.

Pozrite si aj kompletný archív časopisu TECHBOX na stránke casopis.techbox.sk.

V najnovšom vydaní TECHBOXu nájdete ako vždy kopec zaujímavého čítania, ktoré sme pre vás posledný mesiac mali v rukách. Nechýbajú ale ani pravidelné rubriky s novinkami, gadgetmi, číslami či Flamom.

V tomto čísle ale prím hrajú najnovšie automobily. Už na titulke môžete vidieť najnovší Hyundai KONA, no vo vnútri nájdete aj testy najnovšieho Volva XC60, VW Polo či Toyotu Yaris Hybrid.

Na zúbok sme sa pozreli aj top-end smartfónom ako Apple iPhone X, LG V30 či Nokia 8. Prehliadnuť sme nemohli ani novú hernú konzolu Microsoft Xbox One X či obrovský hráčsky monitor Samsung CHG90 QLED.

Veľkou novinkou na našom trhu je aj Nikon D850 či Olympus OM-D E-M10 Mark III. Oba sme vyskúšali. Vyskúšali sme ale aj chuťovky ako elektrickú kolobežku Ninebot by Segway, OLED televízor Philips, obrovský Panasonic EZ950 či smart hodinky Fitbit Ionic.

Venovali sme sa však aj robotom, a to nielen piatim robotickým vysávačom, ale aj téme o súčasnosti a budúcnosti robotov vo všeobecnosti. Ak sa výrobcovia nespamätajú, bude to tvrdé. Uvidíme ale v budúcnosti, možno už veľmi blízkej.

Do budúcna môžme ale prezradiť, že budúci rok chystáme niečo veľké, niečo čo tu ešte nikdy nebolo a pevne veríme, že sa vám to bude páčiť. Najbližšie vydanie bude síce až v marci, ale o to bude lepšie.

To samozrejme nie je všetko, čo na 100 stranách TECHBOX 12/2017-1/2018 nájdete. Odporúčame ho preto nájsť v stánku či na inom predajnom mieste, prelistovať si ho a privoňať, pretože nič nemá takú vôňu, ako čerstvo vytlačený časopis.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 12/2017-1/2018 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za cenu 2,40 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 2,00 €, máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.