Reklama

10 najočakávanejších hier pre rok 2021

Zdroj | Teddy Guerrier
Michal Spiegel
Zdroj | Teddy Guerrier
Zdroj | Teddy Guerrier

Rok 2021 bude v znamení kvalitných herných titulov. Tu je náš výber najočakávanejších 10 hier pre tento rok.

Minulý rok bol napriek pandémii bohatý na kvalitné herné tituly. Z množstva perfektných hier spomenieme Cyberpunk 2077, The Last Of Us Part II či Ghost of Tsushima. Ani rok 2021 nebude zaostávať a máme sa rozhodne na čo tešiť, keďže začnú konečne vychádzať veľké tituly na nové konzoly.

Problémom je, že veľa hier sa v poslednej dobe posúvalo z dôvodu pandémie a veľa herných titulov ani nemá oficiálny dátum vydania okrem informácie o tom, že má vyjsť tento rok. Pod každou hrou nájdete aj informácie o platformách, na aké bude hra dostupná.

Zdroj | Alexander Jawfox
Pozrite si

10 najočakávanejších hier pre rok 2020

Hitman 3

20. január 2021 – Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Google Stadia, Nintendo Switch

Tretí diel úspešného novodobého spracovania hry o nájomnom zabijakovi Agentovi 47. Ide zároveň o zavŕšenie modernej trilógie World of Assassination. V tretej časti sa dostaneme na zaujímavé lokality ako napríklad Dubaj, Dartmoor, Berlín či čínske mesto Čchung-čching.

Back 4 Blood

22. jún 2021 – Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Duchovný nástupca úspešnej série Left 4 Dead bude zameraný na kooperatívnu zábavu až pre štyroch hráčov, v ktorých budete bojovať proti hordám zombie nepriateľov, ktoré sa na vás budú hrnúť z každej strany.

Far Cry 6

2021 – Amazon Luna, Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Google Stadia

6. pokračovanie úspešnej FPS série Far Cry nás zoberie do sveta ovládaného diktátorom, ktorého si zahral perfektný herec Giancarlo Esposito. Novinka mala byť pôvodne dostupná už vo februári, no momentálne je odložená na neznámy dátum, ktorý by však mal byť v rámci tohto roku.

Halo Infinite

jeseň 2021 – Microsoft Windows, Xbox One, Xbox Series X/S

Halo Infinite od štúdia 343 Industries nás už túto zimu prenesie do ďalšej kapitoly príbehu Master Chiefa spolu s novými hernými mechanikami, vo väčších bitkách a v úplne novom šate. Ide o jednu z najočakávanejších exkluzivít pre konzolu Xbox.

Pozrite si

Sony ukázalo 25 nových hier na konzolu PlayStation 5

Resident Evil: Village

2021 – Windows, PlayStation 5, Xbox Series X/S

Kultová hororová séria sa tento rok rozrastie o už 8. diel. Tentokrát nás zavedie do dediny, nad ktorou sa týči strašidelný hrad. Nebude chýbať ani postava Chrisa Redfielda. Ide o jednu z najočakávanejších noviniek pre novú generáciu konzol.

God of War: Ragnarok

2021 – PlayStation 5

Jedna z najlepších hier na PS4 a najlepších videoherných sérií vôbec dostane pokračovanie pravdepodobne už tento rok a to exkluzívne na PlayStation 5. Grécky anti-hrdina Kratos sa vracia v novom krvavom dobrodružstve spolu so svojim synom Atreom a severskí bohovia budú mať opäť čo robiť, aby nedošlo ku koncu sveta.

Horizon Forbidden West

2021 – PlayStation 5, PlayStation 4 

Pokračovanie výbornej PlayStation exkluzivity Horizon Zero Dawn. Opäť si zahráme za hrdinku Aloy, ktorá sa v akčnom RPG titule pozrie do ďalšieho zaujímavého sveta vrátane toho podmorského.

Pozrite si

Halo, Fable či nová Forza. Xbox Series X dostáva nálož exkluzívnych titulov

Gran Turismo 7

2021 – PlayStation 5

Milovníci automobilov sa môžu tešiť na nové pokračovanie automobilovej simulácie Gran Turismo. Nádherná grafika, licencované vozidlá a simulačný režim a množstvo herných možností tejto kultovej hry, ktorá by mala vyjsť exkluzívne na PlayStation 5.

Hogwarts Legacy

2021 – Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Milovníci sveta Harryho Pottera by sa mali tento rok dočkať konečne poriadnej RPG hry zasadenej do čarovného sveta mágie. Hra vás zavedie do roku 1800 na čarodejnícku školu Rokfort, kde budete mať možnosť si vytvoriť vlastnú postavu, učiť sa kúzla a objavovať svet.

Ratchet & Clank: Rift Apart

2021 – PlayStation 5

Ďalšia pripravovaná exkluzivita na nový PlayStation 5, tentokrát vhodná aj pre mladších hráčov. Platformová hopsačka Ratched & Clank sa vracia v novej časti, kde budete cestovať medzi rôznymi svetmi a dimenziami.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.