Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

1 TB externý SSD disk je teraz konečne za bagateľ

1 TB externý SSD disk je teraz konečne za bagateľ
Richard Pliešovský
1 TB externý SSD disk je teraz konečne za bagateľ

V mediálnej dobe nie je priestoru na disku a v cloude nikdy nazvyš. Aj v roku 2023 sa nájde mnoho možností využitia pre externý SSD disk. Ich ceny sú však stále príliš vysoké.

Napriek tomu sa nám podarilo nájsť značkový disk s poriadnou kapacitou za veľmi výhodnú cenu. Ide o SanDisk Portable SSD 1TB, ktorý si dokážete kúpiť zhruba za 80 eur. Vieme kde si ho zoženiete s viac ako 40 % zľavou.

SanDisk Portable SSD 1TB SDSSDE30-1T00-G25 je ideálny pre zálohovanie a prácu s fotografiami a videami vo vysokej kvalite. Napriek veľkej kapacite má kompaktné rozmery a odolný dizajn, ktorý si poradí s vibráciami a nárazom do 1 500 G. Okrem toho spĺňa certifikát IP55.

Obsah pokračuje pod reklamou

Rýchlosť čítania je 1 050 MB/s, SanDisk je kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, pripojíte ho ale i k smartfónom s Androidom. Disk je vybavený konektorom USB 3.2 typ C.

V balení nájdete okrem samotného SSD disku kábel USB-C / USB-C a tiež praktický adaptér USB-C / USB-A. Rozmery disku sú 49,55 x 96,2 x 8,85 mm pri hmotnosti 78,2 g.

Keď prišiel externý disk SanDisk Portable SSD 1TB na trh, predával sa za 149,99 €. Dnes si ho môžete kúpiť za oveľa nižšiu sumu. Dajte si však pozor z akého e-shopu ho plánujete objednať a pre istotu si pozrite skúsenosti používateľov s vybraným obchodom. Zaujímavé ceny nájdete na Heureka.sk, kde si viete vybrať aj z overených e-shopov:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.