Reklama

JBL má 3 nové plne bezdrôtové slúchadlá s OLED displejmi

Zdroj | JBL
Števo Porubský
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Americké JBL na domácej výstave CES 2024 v Las Vegas okrem iného predstavilo trojicu nových plne bezdrôtových slúchadiel do uší s dotykovými OLED displejmi.

Tie budú slúžiť nielen na informácie o stave batérie, ale hlavne na nastavenie slúchadiel. Odpadne tak nutnosť mať v smartfóne appku. Dokonca bude možné cez displej sledovať aj notifikácie zo smartfónu.

Zdroj | JBL
Obsah pokračuje pod reklamou

JBL do svojho portfólia po minuloročnom modeli Tour Pro 2 zaradilo novinky Live Buds 3, Live Beam 3 a Live Flex 3 vybavené dotykovým displejom. Každý z novej trojice má prakticky identické vnútro, iba svojim tvarom vedia zaujať iných potenciálnych zákazníkov.

Všetky tri modely majú puzdro Smart Charging Case s 1,45″ OLED displej s dotykovou vrstvou a s neznámym rozlíšením. Nečakajte kvalitu ako na počítačových renderoch, aj model Tour Pro 2 vyzerá na obrázkoch inak ako v praxi. Okrem spomínaných nastavení či sledovaní notifikácií zo smartfónu bude cez displej možné aj ovládať prehrávanie hudby.

Zdroj | JBL

JBL Live Buds 3 sú napríklad špunty fazuľového tvaru a z uží takmer netrčia. Plusom je určite odolnosť voči striekajúcej vode a potu – IP55. Menšia batéria vo vnútri dovoľuje prehrávanie hudby na úrovni 10 hodín, resp. 30 hodín so spomínaným puzdrom.

Zdroj | JBL

JBL Live Beam 3 majú klasickejší tvar so silikónovými nadstavcami pre ešte lepšie držanie v ušiach. Aj tu nájdete odolnosť voči vode a prachu – IP55. Batéria vo vnútri zvládne 12 hodín prehrávania, resp. 36 hodín s puzdrom.

Zdroj | JBL

JBL Live Flex 3 majú klasický tvar, ale chýba im práve silikónová koncovka, čo niektorým prekáža. Majú mierne nižšiu odolnosť voči vode a prachu, IP54. V tomto prípade je tiež výdrž 10 hodín, ale už aj so zapnutým ANC a 40 hodín s puzdrom.

Nová trojica sa k zdrojom hudby pripája cez Bluetooth 5.3 LE s možnosťou pripojenia viacerých zrojov hudby súčasne. Podporujú aj LDAC či Hi-Res audio. Každý model má až 6 mikrofónov nielen na handsfree telefonovanie, ale aj práve na spomínané aktívne potláčanie okolitého hluku (ANC).

Všetky tri modely budú mať rovnakú cenu – 199,95 USD. U nás budú stáť podobne, ale v eurách – 199,99 €.

Zdroj | JBL

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.