ZTE Watch Live – smiešna suma a vážne dlhá výdrž batérie

ZDROJ | ZTE

Čínska spoločnosť ZTE predstavila nový prírastok vo svojom portfóliu – inteligentné hodinky Watch Live. Za priaznivú cenu ponúkajú podpriemerný displej, dlhú výdrž na jedno nabitie či odolnosť voči a prachu.

ZDROJ | ZTE

ZTE Live Watch majú štvorcový 1,3-palcový TFT LCD displej s rozlíšením 240 x 240 pixlov. Ich hmotnosť je 35 gramov pri rozmeroch 40,6 x 34,6 x 10,8 mm. Dodávajú sa s mäkkým silikónovým remienkom, stupeň krytia je IP68.

Pozrite si8 smarthodiniek do 400 € nie len pod stromček

ZDROJ | ZTE

Smarthodinky dokážu nepretržite sledovať srdcový tep, hladinu stresu a saturáciu krvi kyslíkom (SpO2). Nechýba monitoring spánku. Výdrž batérie je uvádzaná na 14 až 21 dní, podľa spôsobu a intenzity používania. Nabíjanie prebieha pomocou proprietárnej nabíjacej magnetickej podložky.

ZDROJ | ZTE

Live Watch dokážu sledovať 12 športových aktivít (chôdza, beh, cyklistika, plávanie a pod.), môžete s nimi ovládať hudbu, poslúžia aj ako diaľková spúšť fotoaparátu. Bluetooth je vo verzii 4.2, po spárovaní so smartfónom zobrazia hodinky bežné notifikácie – prichádzajúce hovory, správy, upozornenia z kalendára, predpoveď počasia a podobne. Nechýba funkcia Nájdi moje zariadenie.

Viac informácií zatiaľ nemáme k dispozícii. Hodinky sa budú predávať za 229 juanov, čo je zhruba 35 dolárov. Oficiálny predaj štartuje na budúci týždeň, 5. decembra. Globálna dostupnosť nebola potvrdená.

ZdrojZTE

Komentáre k článku