Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Zombie Catchers - niekedy stačí chytiť, nie hneď strielať

Zombie Catchers - niekedy stačí chytiť, nie hneď strielať
Zdroj | YouTube
Marek Hudák
Zombie Catchers - niekedy stačí chytiť, nie hneď strielať
Zdroj | YouTube
Zdroj | YouTube

Množstvo zombie hier je prevažne iba o strieľaní týchto stvorení s rôznymi zbraňami a na množstvo spôsobov. No v Zombie Catchers, ako aj názov napovedá, budete nemrtvých chytať a následne využívať pre váš rastúci biznis.

https://youtu.be/VYVA1M6qK7o

Hra vás na začiatku prevedie krátkym úvodom, kde sa dozviete, prečo a ako potrebujete chytať zombíkov a tiež ukáže ďalšie základné informácie ohľadom fungovania hry.

Ovládanie je tvorené troma smerovými šipkami a ikonami akcií. V prvej misii je vašou úlohou uloviť prvých troch zombíkov s využitím harpúny a návnady. Ulovené obete slúžia na výrobu džúsu, ktorý sa predáva v nápojovom bare. Za utŕžené peniaze si zdokonaľujete odšťavovacie stroje a predmety na lov.

Zombie-Catchers-13

Zombie-Catchers-14

Absolvovaním prvej misie získate zopár mincí a jednu skúmavku plutónia. Opäť sa presuniete do oblasti vášho baru, kde vám kolega Bud ukáže ako sa vyrába džús.

Trojklikom prázdnu nádobu naplníte chytenými zombíkmi a spustite odšťavovanie. Tento proces trvá približne 2 minúty, no použitím plutónia dokážete tento proces výrazne urýchliť.

Zombie-Catchers-15

Zombie-Catchers-17

Podľa farby úlovkov sa mení aj nápoj. V prvých misiách budete zbierať žltých, no neskôr pribudnú aj ináč sfarbení zombíci. Zvyšovaním levelu získavate nové vybavenie a rôzne ďalšie predmety.

Pred každým lovom máte možnosť výberu, aké zbrane použijete. Dokonca je možné zakúpiť aj oblečenie na vášho lovca. Harpúne môžte vylepšiť silu alebo zväčšiť dĺžku lana.

Zombie-Catchers-16

Zombie-Catchers-20

Každá úroveň obsahuje nové úlohy, po ich splnení sa posúvate do ďalšieho – náročnejšieho. Týmto spôsobom sa viete dopracovať až na posledný level číslo 70. Po jeho dosiahnutí máte možnosť loviť všetkých zombíkov a vyrábať z nich všetky druhy nápoja.

Pomocou dronov vyhľadávate lokality výskytu vašich potencionálnych úlovkov. Začnete v oblasti menom Swamp, no postupne sa presuniete do nových lokalít.

Zombie-Catchers-18

Zombie-Catchers-22

Pre lepšiu motiváciu autori pridali do hry prihlásenie účtu Facebook umožňujúce porovnávanie sa s vašimi priateľmi. Služba Google Play ponúka prehľad najlepších hráčov či zoznam dosiahnutých úspechov.

Hra je dostupná bezplatne, no ak by ste mali záujem o rýchlejšie napredovanie, je tu možnosť podporenia autorov zakúpením mincí či plutónia za reálne peniaze.

Stiahnuť aplikáciu

TECHBOX tip redakcie