Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

VIDEO

Hra Red Dead Redemption 2 príde na PlayStation 4 a Xbox One už 26. októbra, no už od včera môžu hráči začať preloading digitálnych kópií na každej konzole. Sťahovanie chvíľu potrvá, súbor má 99 GB pre PS4 a 107 GB pre Xbox One. Navyše, ktokoľvek si stiahne hru na PS4 bude potrebovať ďalších 50 GB zadarmo na dokončenie inštalačného procesu.

Zobraziť celú správu
#Veda

Li-ion batérie z 3D tlačiarne nemajú tvarové obmedzenia

  • 3 min.
  • 19.10.2018

Daimler predstavil aplikáciu EQ Ready, ktorá pomáha hľadať odpovede na otázky, či je prechod na elektrické vozidlo (alebo hybrid) pre konkrétne človeka realizovateľný. Appka totiž zaznamenáva reálne jazdné trasy používateľa, analyzuje jeho správanie a to všetko porovná s parametrami elektrických a hybridných vozidiel. Appka potom samozrejme vyberie pre používateľa vhodný Mercedes. Verzia pre Android sa dá stiahnuť tu, pre iOS tu.

https://youtu.be/ZtpDmHKNoSk

Zobraziť celú správu
#Gadgety

Lexar ponúka USB kľúč chránený odtlačkom prsta s 256-bitovým šifrovaním

  • 3 min.
  • 19.10.2018

Firma Adobe tiež predstavila Project Fast Mask. Ten dokáže urobiť rýchlu masku, ktorá umožní vybrať celý objekt, napríklad osobu, len niekoľkými kliknutiami. Funkcia funguje vo viacerých rámcoch videa, takže stačí len raz vybrať objekt a už sa dá editovať zvyšok videa okolo neho. Project Fast Mask používa technológiu Adobe Sensei na zníženie časovo náročného procesu.

Zobraziť celú správu

Adobe ukázal ďalšie aplikácie, ktoré môžu byť veľmi žiadané medzi fotografmi a videoeditormi. Zaujal programom nazvaným Project Kazoo, ktorý dokážde zmeniť hlas na nástroj. Používateľ tak môže spievať a vytvárať vlastné zvukové stopy v počítači len vďaka svojmu hlasu.

 

Zobraziť celú správu
#Digitálna domácnosť

Domotron predstavil očakávané bezdrôtové moduly pre smart domácnosť

  • 5 min.
  • 18.10.2018

Čínsky trh sa dočká ružového farebného spracovania nového notebooku Surface Laptop 2. Notebook by už mal byť v predaji a okrem ružovej pribudla notebooku aj čierna, ktorá na predchádzajúcom modeli nebola dostupná.

Zobraziť celú správu