Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

smartfóny

Samsung si patentoval rozpoznávanie tváre pomocou dvoch kamier ukrytých pod displejom. Je to opísané v patentovej prihláške spoločnosti Samsung podanej KIPRIS (Kórejská informačná služba o právach duševného vlastníctva) v marci 2021. Z viacerých uhlov by bol lepšie vytvorený 3D model tváre.

Zdroj | KIPRIS
Zobraziť celú správu

OPPO predstavilo základný model A17. Je vybavený 6,56-palcovým HD+ displejom, procesorom MediaTek Helio G35 a 50-megapixelovým hlavným fotoaparátom. Batéria s kapacitou 5 000 mAh sa nabíja cez zastaraný micro USB konektor. Momentálne je dostupný v Malajzii za približne 130 dolárov.

Zdroj | OPPO
Zobraziť celú správu

Rolovací smartfón LG Rollable bol ukázaný v podrobnom teste. Spoločnosť LG ho ako prototyp ukázala na výstave CES 2021. Váha zariadenia je 285 gramov a poháňa ho procesor Snapdragon 888. Tento smartfón sa však do predaja nikdy nedostane.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Xiaomi oznámila, že opravila veľmi závažnú chybu vo svojom dôveryhodnom prostredí. Chyba smartfónu Xiaomi mohla hekerom umožniť uniesť mobilný platobný systém a deaktivovať ho alebo vytvoriť a podpísať svoje vlastné falošné transakcie.

Zobraziť celú správu

Realme predstaví model 9i 5G už 18. augusta, o ktorom už potvrdilo, že bude poháňaný procesorom MediaTek Dimensity 810. Teraz spoločnosť odhalila, že 9i 5G bude mať 6,6-palcový LCD displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz a vzorkovacou frekvenciou dotyku 180 Hz. Okrem toho bude obsahovať 5 000 mAh batériu, ktorá sa bude nabíjať cez USB-C.

Zobraziť celú správu

Jednou z noviniek softvéru v skladacom smartfóne Samsung Galaxy Z Fold4 bola spodná lišta s ikonami pre ešte lepší multitasking. Teraz sa zdá, že túto vychytávku dostanú aj staršie zariadenia z tejto série skladacích smartfónov, a to niekedy neskôr v tomto roku spolu s aktualizáciou na One UI 4.1.1.

Zobraziť celú správu
#Smartfóny

Reklamy na iPhone? Apple ich čoskoro rozšíri do ďalších aplikácií

  • 3 min.
  • 15.8.2022
#Smartfóny

Aj Xiaomi ukázalo skladací smartfón. MIX Fold 2 je extrémne tenký, len 5 mm!

  • 3 min.
  • 11.8.2022