Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

smartfóny

Jednou z noviniek softvéru v skladacom smartfóne Samsung Galaxy Z Fold4 bola spodná lišta s ikonami pre ešte lepší multitasking. Teraz sa zdá, že túto vychytávku dostanú aj staršie zariadenia z tejto série skladacích smartfónov, a to niekedy neskôr v tomto roku spolu s aktualizáciou na One UI 4.1.1.

Zobraziť celú správu
#Smartfóny

Reklamy na iPhone? Apple ich čoskoro rozšíri do ďalších aplikácií

  • 3 min.
  • včera
#Smartfóny

Aj Xiaomi ukázalo skladací smartfón. MIX Fold 2 je extrémne tenký, len 5 mm!

  • 3 min.
  • 11.8.2022
#Smartfóny

Motorola prináša dvojicu špičkových modelov, láka aj na 200 Mpx snímač!

  • 3 min.
  • 11.8.2022

Isté geopolitické prekážky zabránili spoločnosti OnePlus uviesť na trh smartfón OnePlus Ace Pro minulý týždeň, ale teraz spoločnosť potvrdila svoje plány usporiadať konferenciu na 9. augusta o 19:00 čínskeho času. Pôjde však iba o premenovaný model OnePlus 10T určený pre čínsky trh.

Zobraziť celú správu

Samsung znižuje produkciu smartfónov vo svojej vietnamskej fabrike v Thai Nguyen. Aktuálne sa pracuje len 3 dni do týždňa, v čase plnej prevádzky to bolo 6 dní. Uvažuje sa aj o znížení pracovných miest. Problémy s odbytom spôsobuje vojna na Ukrajine, ako aj celosvetová recesia.

Zobraziť celú správu

Vstupný model smartfónu Samsung Galaxy A23 5G prináša 6,6″ FHD+ displej, ktorý (zrejme) poháňa Snapdragon 695 spárovaný so 4, 6, resp. 8 GB RAM a so 64, alebo 128 GB internou pamäťou. Batéria má kapacitu 5 000 mAh, hlavný fotoaparát disponuje 50 Mpx objektívom, širokouhlý má 5 Mpx, sústavu dopĺňa makroobjektív a snímač hĺbky.

Zobraziť celú správu
#Smartfóny

10 najvýkonnejších smartfónov na trhu (júl 2022)

  • 2 min.
  • 4.8.2022

Do predaja na slovenskom trhu prichádzajú dve novinky od Huawei. Ide o novú generáciu skladacieho smartfónu Huawei Mate Xs 2 a cenovo dostupný telefón Huawei nova Y90. Skladací smartfón vyjde na 1 999 eur, pričom kupujúci dostane darček v podobe smart hodiniek Huawei Watch GT3. Huawei nova Y90 bude stáť 229 eur.

Zobraziť celú správu