Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

SCAR18

TopŠportové auto vám svoj výkon dokazovať nemusí, jeho potenciál možno vidieť už na jeho dizajne. To isté platí aj pri výkonných herných počítačoch z dielne Republic of Gamers. Nový vlajkový notebook ROG Strix SCAR 18 ukrýva svoj výkonný hardvér v dizajne, z ktorého nebudete vedieť, ale ani chcieť spustiť zrak. Spoznajte ho do posledného detailu v najnovšom dieli nášho špeciálneho seriálu.

Zobraziť celú správu
#Počítače

ROG Strix SCAR 18 prepája brutálny výkon s dômyselným herným dizajnom

  • 5 min.
  • 16.3.2023

TopChcete vedieť, ako vyzerá aktuálna špička vo svete herných notebookov? Spoznajte ROG Strix SCAR 18. Všetko to začína pri vlajkovom 24-jadrovom procesore 13. generácie, alias pri tom najlepšom z najlepšieho na trhu, Intel Core i9-13980HX, ktorému v najvyššej konfigurácii sekunduje dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 4090 s maximálnym TGP až 175 W. Čítajte ďalej v ďalšom dieli nášho špeciálneho seriálu o tejto hernej beštii.

Zobraziť celú správu
#Počítače

Vlajková NVIDIA GeForce RTX 4090 v tele notebooku? To je nový ROG Strix SCAR 18!

  • 3 min.
  • 9.3.2023

TopHerné notebooky nie sú iba prenosnou verziou stolných počítačov, hoci s nimi dnes zdieľajú viac komponentov ako kedykoľvek predtým. Vziať výkonný procesor a grafickú kartu a uložiť ich do štíhlejšieho a prenosného tela je totiž iba polovica úspechu. Tú druhú tvorí špičkový systém chladenia, ktorý udrží teploty takéhoto hardvéru na ideálnych úrovniach. Dokonalou ukážkou toho, ako sa to má robiť, je nový herný notebook ROG Strix SCAR 18.

Zobraziť celú správu

TopDispleje technologicky za posledné roky neuveriteľne pokročili a tak už dnes nie je ničím výnimočným, ak v ich špecifikáciách narazíš na množstvo pojmov a čísiel, ktoré ti nemusia na prvý pohľad nič hovoriť. Ako teda jednoducho zistíš, že ide o kvalitný displej? Republic of Gamers má na to jednoduché riešenie, stačí pri ňom hľadať označenie ROG Nebula. Spoznajte jeho špičkové parametre uložené v tele špičkového notebooku ROG Strix Scar 18.

Zobraziť celú správu
#ŠPECIÁLNY PROJEKT

ROG Strix SCAR 18 si poradí s najnovšími hernými trhákmi s chladnou hlavou

  • 4 min.
  • 3.3.2023