Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Meta

Spoločnosť Meta oznámila sériu nových formátov reklamy, ktorých cieľom je vytvoriť nové zdroje príjmov pre produkty krátkeho videa a obchodných správ. Meta začína testovať nový preskočiteľný formát videoreklamy, ktorý sa má prehrať po krátkom video produkte Reels podobnému TikTok.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Meta predstavuje ďalší spôsob, ako poskytnúť viac kontroly nad obsahom na Facebooku. Nová funkcia je „Zobraziť viac“ a „Zobraziť menej“. Má pomôcť s prispôsobovaním obsahu, ktorý sa užívateľom zobrazuje v hlavnom kanáli príspevkov. Cieľom novinky je získať od užívateľov okamžitú spätnú väzbu a spraviť systém umelej inteligencie múdrejším a pohotovejším.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Meta oznámila, že obmedzuje schopnosť predajcov uvádzať autá na svoju platformu Marketplace. Ide zrejme o spôsob, akým Facebook nabáda predajcov k nákupu reklám na Marketplace. Vzťahuje sa na krajiny ako USA, Kanada, Francúzsko, Veľká Británia, Mexiko, Brazília, Indonézia, Nemecko a Austrália.

Zobraziť celú správu

Mark Zuckerberg potvrdil, že ďalší headset spoločnosti Meta pre virtuálnu realitu dorazí v októbri. Pôjde teda o headset s s kódovým označením Project Cambria. Zuckerberg hovoril aj o možnosti preniesť do virtuálnej reality určitý druh očného kontaktu.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Meta konečne sprístupnila nové účty pre používateľov náhlavnej súpravy Oculus Quest. Ešte v júli spoločnosť oznámila, že už nebude vyžadovať, aby sa používatelia Questu zaregistrovali a prihlásili pomocou účtu na Facebooku. Účty Meta používateľom poskytnú väčšiu flexibilitu.

Zobraziť celú správu

Avatar Horizon Worlds Marka Zuckerberga vyzerá hrozne. Fotografia, ktorú som zverejnil začiatkom bola celkom jednoduchá a bola urobená veľmi rýchlo. Zuckerberg ďalej ubezpečil, že grafika a avatary Meta sú schopné oveľa viac, dokonca aj na náhlavných súpravách a Horizon Worlds sa veľmi rýchlo zlepšuje.

Zobraziť celú správu
#Aplikácie a hry

Instagram už nie je to čo býval. Nové zmeny poburujú používateľov

  • 3 min.
  • 27.7.2022