Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

krypto

#Blockchain

Trump začal predávať NFT. Môžete na tom zarobiť, alebo získa len exprezident?

  • 2 min.
  • 16.12.2022

Indická centrálna banka navrhla fázový pilotný test svojej verzie digitálnej rupie označovanej ako e-rupia. RBI plánuje zaviesť e-rupee v obmedzených pilotných spusteniach so zámerom implementovať ju ako ďalšiu formu meny vydávanej popri papierových peniazoch a mala by slúžiť ako alternatíva ku kryptomenám.

Zobraziť celú správu
#Blockchain

Digitálne zlato alebo ropa? Bitcoin má horší vplyv na klímu ako chov dobytka

  • 2 min.
  • 2.10.2022

Reddit teraz umožňuje používateľom nakupovať kryptomenu Ethereum. Ide to cez integráciu s FTX, kryptoburzou, ktorú vlastní miliardár Sam Bankman-Fried. Reddit prvýkrát zaviedol komunitné body v roku 2020 ako spôsob, ako odmeniť používateľov za interakciu s komunitou. Tieto body existujú na blockchaine Ethereum a sú uložené v peňaženke používateľa.

Zobraziť celú správu

CryptoPunks sú ikonické v krypto svete a projekt podnietil nespočetné množstvo napodobňovateľov, pretože spopularizovali NFT. Posledných niekoľko týždňov strávil predstavitelia Yuga Labs stretnutiami s majiteľmi CryptoPunks, aby prediskutoval ich pocity z kolekcie, ktorá priniesla desiatky predajov NFT v hodnote najmenej 1 milión dolárov za kus.

Zobraziť celú správu

Tiffany & Co. uvádza na trh sériu NFT. Oznam na Twitteri tiež špecifikoval cenu 30 Ethereum, čo je viac viac ako 51 000 dolárov a ponuka bude mať obmedzenú zásobu 250 kusov.

Zobraziť celú správu